Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Rengeteg mobilt megnéztem, és három olyan volt, ami megfelelne minden igényemnek, viszont nem igazán tudok dönteni. Szerintetek melyik lenne ezek közül a legjobb?

Huawei p8 lite

Samsung galaxy s7

Iphone SE



2016. ápr. 14. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

SE vagy S7

Én egy hete használok SE-t nagyon szeretem, szerintem egy nagyon jó választás hosszú távra ha valaki nem a tepsiket szereti. De ha nem szereted a "kicsi" kijelzőt akkor S7.

2016. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Attól is függ, hogy mennyit szánnál rá. Az S7 és az SE kb. 2,5x több mint egy P8 lite
2016. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem s7-em van és nagyon jól működik.... de szerintem most ez az SE nem sikerült annyira rosszul, sőt a procija szinte kiváló..... igaz, hogyha nagy telefont szeretnél a samsungot ajánlom, de ha nem akkor az se-t
2016. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha Androidot szeretnél, S7.

Ha iOS-t, SE.

(Egyébként nem is értem, hogy kerül ezek mellé a P8 Lite. Akkor már a sima P8.)

Én inkább az iPhone-t ajánlom tartósabb lesz. (Nem lassul 1 év után, stb... Az S7-nél pedig szerintem erre nagy az esély.)

2016. ápr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Az ár most annyira nem lényeges, mert eddig az összes jónak mondott telefon már pár hónap után szervizben volt, egyik sem bírta szűk két évnél tovább, ezért szeretnék végre egy olyat, amit nem kell 3 havonta javíttatni.

Még egy kérdésem lenne: az iphone meddig bírja?

2016. ápr. 15. 07:46
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Az első leejtésig. Nincs benne rádió ami manapság komoly hiba.
2016. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék...egy Iphone SE-vel lehet tervezni kb 4 évre?
2016. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!