Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s hívásprobléma....

Iphone 5s hívásprobléma. Segítésetek kérlek?

Figyelt kérdés

Telefonálás közben az Iphone 5s készülékem recseg, sustorog, függetlenül térerőtől és attól, hogy hívok vagy fogadok. A telefonálás első 5-mp-je szaggatva jön át, majd utána olyan mintha a másik fél egy szélviharban suttogna.

Az bosszant fel, hogy a készülék nem több mint 1 hónapos, teljes újonnan lett vásárolva üzletláncban.

Élősszőr is mi lehet ennek az oka?

Másodszor pedig ilyenkor az üzlet (Mediamarkt) mit szokott tenni? elküldeni szervizelni és majd fél év után visszakapom, hogy vagy sikerült megjavítani vagy nem? vagy esetleg rögtön kicserélik egy másikra?



2016. ápr. 14. 17:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Annyit tennék hozzá, hogy ez a probléma csak a rendes telefonálásnál jelenik meg. Viberen pl. nyoma sincs. Ott gyönyörűen hallok mindent.
2016. ápr. 14. 17:24
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez halozat problemanak tunik!

Ki a szolgaltato?

2016. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Telekom
2016. ápr. 14. 17:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondolom probaltad a SIM kartyat egy masik teloban ugye? Csak hogy ki lehessen zarni a Telekomot.
2016. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a sim kártya volt ugyan ezzel a csomaggal az előző és az azelőtti készülékemben is és eddig nem volt hasonló problémám. Szerinted mi lehet?
2016. ápr. 14. 17:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetleg valtani a halozaton belul a kommunikacio tipust, GSM/3G/LTE. Mindharmat kulon kulon kiprobalni...
2016. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egy picit jobb lett így, hogy ezen változtattam és kisebbre vettem, de még mindig elég "zajos" a hívás.

Legalább most már a hívásnál amikor várok h felvegyék a "pííí" egybe kijön, mert eddig az is akadozva jött ki("pii..ih..ih.í"). Tehát sajnos nem oldódott meg teljesen.

Mit gondolsz hova célszerűbb mennem előbb ez ügyben? Telekomba vagy Mediamarktba?

2016. ápr. 14. 17:46
 8/15 A kérdező kommentje:
Illetve mi lehet az oka, hogy a 4g mobiladat hangon erőteljesebben laggol az egész beszélgetés?
2016. ápr. 14. 17:50
 9/15 A kérdező kommentje:
(Budapesten lakom, tehát a lefedettségre panasz nem lehet)
2016. ápr. 14. 17:52
 10/15 anonim ***** válasza:

Meg kell probalni egy masik helyen is.

Konkretan en ugy jartam hogy a szomszed tombhaz tetejen van a mobil antenna, nagyon kozel, de van egy antenna egy kicsit messzebb is. Bent a lakasban szakadozva lehet csak beszenli, de kint az utcan megy tokeletesen.

En arra gyanakodtam hogy tul kozel vagyok az antennakhoz.

2016. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!