Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 6S vagy Samsung...

Apple Iphone 6S vagy Samsung Galaxy S7 edge éri meg jobban ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
6S-t tovább fogsz tudni használni.
2016. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

1# dehogy fogja...


Árértek arányban az s7, mert több mindenre tud amit az alma nem. Pl, vízállóság, gear vr, micro sd bővíthetőség.Továbbá felhasználó barátabb felület. Ezeken kivűl mind2 hozza a maxot, max még annyi az s7nek a kamerája is jobb.


Almával az a baj, hogy iszonyat unalmas a kezelőfelülete. Ami hosszútávra tervezett vételnél gond tud lenni.

2016. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de fogja. Nekem 4S-em van, 2011 őszi. Semmi baja sincs. Hány embernél látsz S2-t ma?
2016. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
2-es gondolom az osszes altalad emlitett funkciora szuksege van a kerdezonek a fagyasokkal egyutt :)
2016. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

3# nem sokat, apámnak galax s-e van, semmi baja.

4# batyjám iphone 6s-e fagyott, cserélt s7re. Erdekes a világ nem?

2016. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze kedves 5-os az irasodbol latszik, gondolom batyad is hasonlo kaliberu lehet mint te :D :D :D
2016. ápr. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6#

Ezt hogy érted?

Én xaoimit használok..

2016. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyik sem tökéletes de én samsungot venném, sony z1 -esem van és már leakartam cserélni z3+ -ra, z3 -asra, végül megláttam, hogy előrukkol az X performanceval de ahogy az árát megláttam az s7 edge marad, 2 hét mulva kb megyek érte, almát nevenném, s7 edge legalább vizálló porálló, és nagyon dizajnos, alma meg unalmas mobilnak tűnik nekem olyan, hogy akkor inkább egy nokia 3310 arrol is lehet hivni ... alma annyira egyszerű, hogy már fáj
2016. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!