Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért égett le a töltőm egyik...

Miért égett le a töltőm egyik szára?

Figyelt kérdés
Ma egész nap recsegett a telefontöltőm és fogalmam se volt miért!Nem is foglalkoztam vele,ugyan úgy töltöttem vele a telefonomat.De most este szikrázott és kihúztam.Amikor kihúztam az egyik szára benne maradt.Es magán a töltőn látszott hogy konkrétan leégett az eggyik 'villája'.Ez miért lehetett?Valaki valami tipp?

2016. ápr. 15. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert gagyi kinai tolto volt. Szerencse hogy nem gyujtottad fel a hazat vele.

A kinai cuccokban nagyon sporoljak a rezet, a drotok keresztmetszete 5-szor kisebb mint amenyi kellene, igy aztan 100-bol egy szikrazik, kigyul meg minden baja elojon.

2016. ápr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy masik magyarazat a gagyi hosszabito, meg van lazulva a kontaktja es nem erintkezett, ezert kezdett szikrazni meg melegedni.

Ilyen modszerrel is fel lehet gyujtani a hazat!

Meg kell valogatni miket vasarol az ember.

2016. ápr. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Szerencsére nem gyulladt ki semmi csak én ijedtem meg nagyon!Amúgy LG töltő volt..és kb fél éves sincs.
2016. ápr. 16. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Az LG tolto gondolom jo minosegu volt, a hosszabito lesz a hibas!

A kovetkezovel nezd meg nem lotyog e mert akkor az ujjal is szikrazhat.

2016. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!