Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek lenovo a806-osa?

Van valakinek lenovo a806-osa?

Figyelt kérdés
most szeretnék új telefont venni és ez nyerte el legjobban a tetszésemet van valakinek véleménye róla.(hardvere?stb...)

2016. ápr. 16. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Már az akksija kicsi. Egy napot nem bír ki. A többi lehet hogy jó. Végső sorban 30000 ft-ot megér.
2016. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Van eladó, vámon van jelenleg. 49900 az ára. cégként adom mindene kifizetve áfa artijus-t stb stb. Amit az #1 ír az a gyári, eu-n kívüli ára kb, ami után ne fizetett meg semmit az EU-ban gyakorlatilag senkinek kötelező törvényi jelleggel!! Ha egy ilyen mobilt próbál eladni majd később és ellenőrzik .. megnézheti milyen büntit osztanak érte.^^

Továbbá se szerviz, se gari, mert ha a vám alatt járatja megkérdezik honnan van a mobil :DD A visszaküldés se 500 ft. A 30 az egy seftelt ára, ha szerencséje van 1-2 mobilt be tud úgy hozni. azután kiszedik a sorból :D Árukeresőn, Árgépen 48-50-52 ezer az ára! Szerinted miért? Szerencsére a jövedéki osztály összeszedegeti az ilyen sefteseket. Gazdaságunk gyors ütemben fehéredik. ;) Ha gondolod webshop-omból megrendeled. ennyi, vagy privizz

2016. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, hogy nem késői-e a válaszadás, de nekem pont most érkezett meg Kínából egy ilyen telefon. Már lassan 2 hete használom, tökéletesen működik, az elvártnál számomra sokkal jobban teljesít. Minden alkalmazást tökéletesen futtat, a legnagyobb játékokat is, az ablakok közti váltás úgy megy, mint a forró kés a vajban. A telefon összetétele nagyon jó, bár műanyag a háza, de nagyon stabil. Hangja kitűnő, a kijelzőn megjelenő színek nagyon szépek. Egyedül talán a maximális fényereje hagy kívánni valót maga után, de az sem vészes, erősebb napsütésben is csak kicsit kell jobban megnézni. Én 20.000Ft-ért vettem AliExpress-ről.

Az utolsónak pedig azt üzenem, hogy máskor mások lehurrogása, illetve a saját üzleti érdekek megvédése helyet a kérdésre válaszoljon, mert véleményt nem lehet látni nála a készülékről.

2017. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!