Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s, huawei p8 lite...

Iphone 5s, huawei p8 lite vagy samsung galaxy a5 (nem 2016)?

Figyelt kérdés
Tudom nem egy kategóriás tartozó telefonok de fontos lenne. Szóval őszinte vélemények, valakinek tapasztalat?

2016. ápr. 17. 01:32
 1/6 Budwa ***** válasza:

Mindegyik közép kategóriás telefon. IPhone-okat nem ismerem.

A huawei p8 lite jó telefon, akku idejére és a fényerőre panaszkodnak, mindkettő gyenge benne. viszont egy jó hardver 2 gb rammal és 16 GB belső memóriával és 5 collal. A samsung galaxy A5 szinte ugyan ezt tudja, csak samsung és jóval drágább. A kategória az közép felső, jó külső anyagokból (fém és nem fémnek imitált műanyag) van összerakva, de ezt meg kell fizetni. Annyi hogy jobb fényerő és jobb akku teljesítmény. Ezeket te döntsd el, hogy mit szeretnél, mi fontos neked. Én elégedett lennék egy huawei-el is, hisz úgyis tokot tennék rá és úgyse látszik a szép igényes borítás.

2016. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mindenképp iPhone 5s. Ugyan lassan 3 éve jelent meg, de a hardvere megközelíti az iPhone 6-osét, tehát még 1-2 évig támogatott lesz. Ha nem frissítgeted a szoftvert rajta, az neked csodás sebességgel fog menni amíg tönkre nem teszed. Ha mindíg frissíteni fogod, úgy másfél év múlva el fog kezdeni lassúlni, de még mindíg élvezhetőbb lesz a használata, mint egy középkategóriás droidé. Nekem elhiheted, ha ezt választod, többet androidos telefonról nem is fogsz akarni hallani. És az iPhone-oknál gondolom a legfontosabb az, hogy ha most megveszed 130 ezerért, később akár 90 ezerért is eladhatod. Az a lényeg, hogy lassabban veszti értékét, mint például egy akármilyen Samsung telefon.
2016. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huawei P8 lite-m van, szóval csak erről tudok beszélni, képernyő fényereje lehetne nagyobb, de így is tökéletesen bírom haszálni napfényben. Van olyan opció, hogy napsütésbe felerősíti a kijelző fényét, szóval kibírható.

Az akku ideje nekem megfelel, reggel elmegyek suliba, mobilnet / wifi folyamatosan megy és így is legalább van mindig 35% mire délután 4-re hazaérek. Ja és hihetetlenül gyors, több mint 2 hete megvan és egyetlen egyszer sem fagyott le illetve volt lassú, egyszer se éreztem úgy, hogy a telefonnak utol kell érnie engem.

2016. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ajánlani kellene őket akkor ebben a sorrendben tenném:


-5s

-P8 Lite

-A5


Nekem 5s van. Édesanyámnak P8 Lite.

Ha a pénztárcád engedi akkor az 5s-t vedd meg. Valóban már kicsit öreg, de még mindig oda teszi magát. Hátránya hogy az aksija baromi gyenge. 1500 mAh


P8 lite kb 1 hónapja van meg édesanyámnak. Rendszeresen nyomkodom én is. Szerintem az egyik legjobb Android felület. Mindennapi használatra kiváló, és a játékok terén sem lehet ok a panaszra. Pl: Real Racing 3 is szépen fut


Az A5. Na hát én nem tudom. Személy szerint nem nagyon találkoztam a készülékkel. De Samsungokról az a hír járja hogy nagyon Ram zabáló. És most csak finoman fogalmaztam :)

2016. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek.
2016. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. ápr. 19. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!