Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy ennyire merül...

Normális, hogy ennyire merül a telefonom? (iPhone6)

Figyelt kérdés

Tavaly vettem teljesen újonnan egy iPhone 6-ot az Extreme Digitalban, és az utóbbi időben nagyon hamar lemerül.

Munkahelyemen általában csak a szünetekben használom, plusz befelé menet zenét hallgatok, de az akksi régebben nap végére is 60% volt. Most 4-5 óra alatt teljesen lemerül, ugyanilyen felhasználással.


Ma pl. 11kor keltem fel, és zenét hallgattam rajta, plusz elolvastam pár cikket, és most tart 45%-nál. 3 óra alatt.

Ez normális, hogy ennyire elhasználódik?

Cserélik ezt nekem garanciában?

Elég gáz, hogy mindenhova töltőt kell vinnem magammal.



2016. ápr. 17. 13:56
 1/8 anonim válasza:
Nézd meg a Beállítások->Akkumulátorban (iOS 9), hogy melyik alkalmazásod meríti annyira. A lista jobbfelső sarkában ami be fog jönni, menj rá a kis óra ikonra, majd amelyik alkalmazás neve alatt a legtöbb a háttérben használt idő, azt ajánlom hogy töröld, majd figyeld hogy lassabban merül-e. Az utóbbi időszakban a Facebook app szokott a lúdas lenni, nekem is vele volt problémám. (iPhone 5s)
2016. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A zene alalmazás a legtöbb.

2 perc a képernyőn, és 1,4 óra háttérben. 37%. Viszont ezt nem is tudom törölni.

A második a Facebook , 45 perc képernyőn, és 2 perc héttér 23%.

Viszont szerintem ugyanannyit használom a telefont, mint mondjuk egy hónapja, és nem tudom mi okozza ezt a hirtelen merülést.

Egy órája írtam a cikket, azóta a telefon itt van mellettem az asztalon, és így üresjáratban merült le 31%-ra.

2016. ápr. 17. 14:52
 3/8 anonim válasza:
Ez az első töltési ciklus amikor így csinál? Ha nem, szerintem kell neki egy hard reset, az biztos meg fogja oldani, persze ha nem magával az akksival van baj
2016. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ejj az iphoneok nagy hátránya. Az akksi...

Ha régen sokkal tovább írta, akkor lehet hogy romlott az akku, bár amit leírtál az elég intenzív "3 órás" használat, és ne várj csodát egy 1800mah s akkutol. Mint mondtam az iphoneok nagy hátulütője mindíg is az akku volt. Sose bírták ezek a csodák sokáig.

Hameg az akku romlik, nemhiszem h garis csere, de nem toob az apple éppen mire vállal garanciát, s mire nem. Bár 1 próbát megér.

2016. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia, csinálj egy hálózati beállítások visszaállitását, nekem ez megoldotta, törölni fogja a 3g beállításokat és a wifi csatlakozásokat, de nekem műkösött. A hard reset nem olda meg én próbáltam, viszont ha a hálózati visszaállitás nem megy akkor, teljes törlés. És semmi baja! 6s
2016. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert szar. Azért szép lassan kiderül, igaz mindenki csak picit árul el belőle. De én szorgalmasan össze szedem a leírtakat.

Ez az akksi nem való semmire.

Kevés tárhely, nem bővíthető.

Frissítés után sokan azt kérdezik itt hogy lehet vissza frissíteni.

Meg azt is óvatosan írják ki de kilehet szűrni hogy majdnem mindenért fizetni kell. Szinte akármit letölt vagy használni akar a tulaj.

De legalább az ára , na az ami becsületes.

Ilyet akartam , de még jó hogy itt olvasgatok.

2016. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyáltalán van benne aksi? Látom nem loptál el mindent.
2016. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!Szoktad esetleg töltőn használni a telefonodat?Mert ha igen,akkor amiatt merül így a telefonod.
2016. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!