Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg l70 csak a recoverybe...

Lg l70 csak a recoverybe bootol, nem engedi mountolni a systemet van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Raktam rá cwm et, aztán romot is flasheltem, majd mikor visszaállítottam a gyári rom bisztonsági mentését, majd frissíteni akartam a rendszeren belul mire újra ránéztem a telefonra csak a recovery bootolt és semmi más, próbáltam visszarakni a custom romot, mountolni a systemet cwm en belül de semmi. Hogy tudnám újra életre kelteni a telefont?

2016. ápr. 18. 10:20
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

LGup progival újra tudod rakni, ha megvan az eredeti gyári rom KDZ fájlja.

Én most már azt javasolnám, nem a recovery-s erőlködést.

Utána, a gyári állapotból kiindulva megpróbálkozhatsz újra, miután rájöttél, mi lett elkefélve.

2016. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet megpróbálom úg viszont azzal is próbálkoztam de a telefont nem ismeri fel a program. Nem tudok emergency módba lépni se. Csak az adb működik
2016. ápr. 18. 13:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én az lg flashtoolal csináltam, remélem a másik program jobb lesz... Köszönöm
2016. ápr. 18. 13:21
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

LGup elvileg tud úgy kapcsolódni, hogy kikapcsolva dugod pc-re, assz'em hangerő le gombbal helyből update módba lép ilyenkor.

Ha a recovery bootolt, akkor szerintem a kerneled még él, nagy baj nem lehet.

2016. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az update mod sem jön be onnan egyből recoverybe megy, fastbooton keresztül a recoveryt tudom cserélni de ennyi az összes funkció amit ki tudok csikarni. Lassan haza érek és megnézem a programot
2016. ápr. 18. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!