Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt mar iPhone SE...

Valaki rendelt mar iPhone SE készüléket webaruhazrol pl mobilbirodalom, mobilcorner, i-shop?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatók? Vagy valami személyes vélemény? Tartozekokkal minden rendben?

2016. ápr. 18. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a kettő nem éppen minőségi, kerüld el.


Pl mobilkereskedes.hu elég jó, ott lesd meg.

2016. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sony xperia z5-öt tőlük vásároltam, minden rendben volt, azt kaptam amit vártam. Én ajánlom őket, általában itt a legolcsóbbak a készülékek.

*mobilbirodalom.hu*

2016. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Utolsó vagyok:

*update XD*

iPhone-t szeretnék majd vásárolni, és annyit kutattam a neten (a vélemények között), hogy úgy döntöttem nem kockáztatok ezzel a készülékkel és inkább szolgáltatónál, vagy pl media marktban fogom inkább megvenni, biztos helyről. Több negatívat olvastam, mint pozitívat, basszus, nem is tudom, hogy mertem ilyen drága telót venni innen tavaly...Mindegy, inkább nem kockáztatok többet. Szóval lehet jobban jársz ha inkább elkerülöd.

2016. nov. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!