Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek van jobb választás...

Adikov kérdése:

Szerintetek van jobb választás 80 ezerért mint az Iphone 5c?

Figyelt kérdés
Nincs olyan sok pénzem úgyhogy ez a maximum amit kiadnék egy telefonra, ebben az árban megbízhatóbb telefon gondolom nincs. Szerintetek?

2016. ápr. 18. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Pedig van nem is egy kettő. Csak szét kellene nézni a piacon.
2016. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mégpedig?
2016. ápr. 18. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgas ra, jon majd az androidos szarokkal...

Hasznaltan talalsz mar annyiert 5, 5S-t, mas kerdes hogy en hasznaltan sosem vennek iPhone-t, kiveve megbizhato ismerostol

2016. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

" ne hallgass rá" és jön hogy ő nem venne használt iPhone-t. Na akkor telefon nélkül maradsz.

Mivel azt írta hogy androidos szar, merem leírni hogy én meg olyan szutyok használt ájfont nem vennék. Mert nyílván már nem jó azért adják el. De nem akarlak meg győzni , én most nem régen rendeltem egy Ulefone Powert. Egy páran megnézték és már négyen rendelték meg. Köztük egy akinek Sony-ja van, másiknak iPhone-ja. A többinek valami semmi. Ha ismered a Tinydeal-t nézz szét az oldalukon.

2016. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vicc vicc utolso, mert persze androidos szutykokat mindenki ujonnan vesz, sot arrol sem hallottal meg hogy valaki lecsereli a telefonjat :D nevetseges vagy
2016. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az Apple nagyon üzletpolitikában él, ezért drágák az iPhone-ok, az Apple egy jó reklámmal sorra adja el őket, a sok laikus pedig, akik nem értenek annyira a telefonokhoz, azt gondolják, tényleg van is olyan jó, mint például egy Galaxy S6, vagy egyéb hasonló felsőkategóriás telefon.

Az Android pedig nem szutyok, főleg nem a kínaiak, nagyon is minőségi telókat csinálnak! Én 1 éve napi szinten, több órán keresztül használom a Huawei Ascend P7-et, és azóta is tökéletesen működik, nincs okom semmilyen panaszra!

Szóval szerintem egy Doogee F5, egy Xiaomi Redmi Note 2 Prime, vagy egy Meizu m2 Note is jobb választás lehet, feltéve ha nem gond az 5.5", vagy ha a kamera nem annyira lényeg, akkor az LG G3 is, de ha nagyok neked, akkor még egy Xiaomi Redmi 2 Pro-val is többre mész.

2016. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

+1 #6

Az almafanokra nem kell hallgatni, biztos fizeti őz az apple. Csak a droidot szidják, nem láttak még nexust, v más normális droidot.

Kérdező a helyedben 2 dolog között választanék.

1 én erre szavazok, csak nem biztos h belefér. Dobj rá és vegyél egy Nexus 5x et, még 2 3 évig lesz támogatása, mivel pár hónapja jötg ki és a google ref modellje (!!!) Nem mint a zájfón ami sok éves darab, az i5 hardverével, hiddd el ugyan arra a sorsra fog jutni mint az i4s (lagg halmar az egész) Sztem megérné még az a plusz 10k

Vagy egy Xiaomi redmi note 3. Az is egy kif jó cucc.

2016. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!