Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipon.hun vennék telefont,...

Ipon.hun vennék telefont, gyárilag függetlent árulnak?

Figyelt kérdés
És megéri e így venni? Telekomnál már nincs szürke Huawei P8, így csak ez a lehetőség maradt. És kifutó termék az arany is. Esetleg tapasztalatok a iponon vett telefonokkal?

2016. ápr. 19. 15:00
 1/3 anonim válasza:
78%

mégis miért NE lenne gyárilag független ???

voltál már azon az oldalon valaha?

néztél ott telefon adatlapot?

a nevén meg árán kívül foglalkoztál mással?

nem?

akkor foglalkozz.

igen?

láttál olyat, hogy odavan írva

CSAK tmobil,telenor,vodafon sim kártya jó bele?

nem láttál?

lehet akkor kiakarnak baszni veled, tudják, hogy telenoros vagy, de direkt vodafonosat küldenek neked...és direkt nem írták a termék adatlapjára, hogy vodafonos a telefon...mert kiakarnak baszni veled izomból.


mire kérded, hogy megéri-e így venni? HOGY????????

2016. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telekomnál bekapcsolom és megy a net minden, de gondolom itt nekem kell majd beállítgatni, nem? Még sose vettem gyári függetlent.
2016. ápr. 19. 15:49
 3/3 anonim válasza:

kb. mindegyik telefonnál csak bekapcsolod a mobiladatot és kapod a toronyból a netet.

huawei p8 lite van nekem.

lehúzom az állapotsávot -> mobiladatra rányomok -> van mobilnet.

wifivel szintén.

iponon valószínűleg jó minőségű telefonok vannak, szóval nem az uccsó raklap aljáról viszik oda a gyártók a készülékeket.

2016. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!