Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vadonat uj telefont rendeltem,...

Vadonat uj telefont rendeltem, el is erkezett a telefon elso nap nem vettem eszre de masodik nap lattam hogy a home gomb ragad le, van garancia rajta es visszakuldtem szerintetek miert volt hibas ha tiszta uj?

Figyelt kérdés
Kuldtek sms-t,hogy holnap vegyem el a telefont most nem tudom ujat kuldenek vagy megcsinaltak de egy kicsit idegesit,hogy tiszta uj es mar hibas szerintetek miert?

2016. ápr. 19. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Tömeggyártásnál bármikor becsúszhatnak ilyen hibák. A lényeg, hogy visszaküldted. Boltfüggő, hogy mit csinálnak vele, de három napon belül még cserélniük kéne.
2016. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pénteken küldtem vissza és ma kaptam az sms-t,hogy holnap menjek utána 4 napot ott volt
2016. ápr. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!