Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok?

Milyen mobilt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Teljesen láma vagyok a témában, de szeretnék már egy kedvemre való telót, ami egy digifényképező, és egy alap telefon tudásával rendelkezik, ha van ilyen.


Igényeim! Nyomógombos legyen, ne legyenek rajta különösebb alkalmazások, nem kell net, sem a többi hozzávaló, se játék stb.mert "eltévedek a telefonban.

Csak: Hívás,SMS, MMS, és slussz. Ami fontos, hogy memóriakártyát fogadjon, legyen USB adatcsatlakozás PC-hez a másolásra, és jó minőségű kamera. A lényeg, hogy ne legyen gagyi, de drága sem.... Speckó a Nokia a kedvencem, de más is szóba jöhet.

Tisztelettel várom a javaslatokat!

H



2016. ápr. 20. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

nokia, mint régen már nincs (jó pár éve)


olyan nincs, ami alap telefon de "digifényképező" (mellesleg egy dslr meg egy kompakt is "digifényképező")


egyébként lumia 640 :D

menüje bonyolultságban egy faék és egy fejsze között van


de egyébként miért nem veszel inkább egy jobb fényképezőt és valami eldobható mobilt?

2016. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

re.1


Köszi a választ!Nem vagyok már mai gyerek, és nekem ez a lumia 640, meg a társai megoldhatatlan feladat, és nincs is szükségem. Nyilván sokaknak "faék",nekem nem. Nyilván tudnék olyan témát mondani ami fordítva lenne igaz.

Van egyébként fényképezőm, de értelemszerűen nincs mindig nálam, viszont a teló általában. Ezért lenne jó, ha legalább valamilyen szinten értékelhető képeket tudnék azzal is készíteni, anélkül, hogy helikopterrel kelljen kimenteni a nálam okosabb telefonban való eltévedés miatt!

Nem tudom, hogy a telefongyártó cégek gondolnak-e az ilyen emberkékre, mint én. Hátha. Egy kérdést megér.


Sajna én nem ismerem a kínálatot, ezért kérdeztem

2016. ápr. 20. 11:06
 3/5 A kérdező kommentje:

folyt.

Azért nyomtam a zöld pacsit!

2016. ápr. 20. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Samsung S5610, vagy esetleg Nokia N95 ?
2016. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

iPhone SE

nagyon egyszeru hasznalni, nem fagy le, oregemberbarat

2016. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!