Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Iphone 6s vagy...

Szerintetek Iphone 6s vagy Galaxy S7? Melyiket és miért? Vagy felesleges a két telefont összemérni egymással?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem s7, mert szebb képeket csinál.

De ízlések és pofonok :-)

2016. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

bizonyos értelemben nem lehet egymással összemérni a kettőt, hiszen más rendszer van rajtuk


valaki más linkelte egy hasonló kérdés alá:

https://www.youtube.com/watch?v=10UBsSo6O4I

2016. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlóak, csak az egyik alma, a másik körte (most néztem meg, rendszertanilag a két gyümölcs gyakorlatilag azonos, csak a nemzettségben térnek el). :-)


A hardver papíron a Galaxy felé billenti a mérleget, de a tényleges felhasználói élményen ez közel sem ütközik ki ilyen mértékben, köszönhetően az iOS sokkal jobban a hardverhez optimalizálásának.


Az oprendszert összehasonlítani nincs semmi értelme, teljesen más filozófia, design és üzletpolitika hajtja, az Android nyíltságából következnek a hátrányai, míg az iOS sokkal kevésbé hajlékony rendszer, és ez főleg a "buherátor" közönségnek nem nagyon tetszik.


Viszont a zártságából adódóan talán biztonságosabb platform, mint az Android (nem én mondom, ott van pl. a CryptTalk, azért nincs Adroidon, mert nem tartják a szoftverükhöz elég megbízható platformnak jelenleg).


Márpedig a biztonság és a személyes adatok védelme egyre nagyobb súlyt kap, főleg a mobil kütyük korában (már azoknál, akiknek nem alma123 a jelszava, és legalább lezárja a kijelzőt, ha nem használja a telefonját). Ebből a szempontból nekem az Apple hozzáállása jobban tetszik, már ha tényleg úgy jár el, ahogy ígéri. Nem ad ingyen sokmindent, cserébe viszont nem is kereskedik az adataimmal. De ez már nem telefon téma :-)

2016. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!