Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb bongeszo?

Melyik a legjobb bongeszo?

Figyelt kérdés
samsung galaxy youngra melyik bongeszot erdemes letolteni?az opera minit leszedtem de van olyan oldal amin belul semmit nem tudok megnyitni,vagy nem azt adja be amire kattintok.

2016. ápr. 20. 23:28
 1/6 Crisopher ***** válasza:
Én a Google Chrome-ot használom telefonon is.
2016. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a chrome jött be, de azon a telefonon megnézném az operát
2016. ápr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra a telefonra, Opera Mini-t javaslom, amúgy nekem a Fiefox jött be.
2016. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Maxthon.Sokfélét kipróbáltam sok telefonon de eddig ez teljesít a legjobban.Stabil és gyors.
2016. ápr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is használtam chrome-ot, de nagyon gyorsan merült tőle a telefon, meg sok RAM-ot is fogyasztott, úgyhogy átváltottam a CM Browser-re. Nálam ez még gyorsabb mint a chrome, nem melegszik tőle a telefon, van beépített Webvédelme a vírusok ellen, és a mérete Chrome-hoz képest 6-szor kisebb.
2016. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Az az igazság, hogy nincs tökéletes.

Mindnek van valami kehéje, ezért többet is használok, mikor, mire mit.


Ha legkisebb adatforgalom a cél, Opera Classic.

Ha flash videókat kell megjeleníteni, akkor a dolphin, hozzá feltelepítve a 4.0-hoz való Adobe Flash Player.

Általános használatra a Firefox.

Használtam egy ideig a CM Browsert is, egész jó, de az olyan rosszul megírt oldalaktól, mint pl. az index.hu, teljesen szétesett.

A telók gyári böngészői tapasztalatom szerint olyanok, mint a 4 évszakos gumi, mindenre kicsit jó, de semmire sem tökéletes.


A chrome nálam nagyon a sor végén jár, adatforgalom- és ramzabáló, mindenféle disznólkodással a háttérben futva.

2016. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!