Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megnézni az...

Hogyan tudom megnézni az Icloud fiokom tartalmát, és esetleg törölni onnan azt ami nem kell?

Figyelt kérdés
Egy éve van Iphoneom, de még sose találtam meg azt, ahol meg tudom nezni az Icloudba tárolt képeim pl. De most hogy betelt az az 5Gb most muszáj lenne hozzáférnem mert szerintem csomó olyan dolgot tartalmaz, ami felesleges. Köszönöm!
2016. ápr. 21. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Az elso nagy hiba az icloudba menteni a kepeket es videokat. Eloszoris oriasi adatforgalmat general, masodszor megtelik eleg hamar az 5GB (direkt igy van kiszamolva, hogy aztan fizess a bovitesert).


En az icloudba csak a kontaktlistat tartom es a jegyzeteket, par megabajt az egesz. A kepeket meg videokat neha kimentem a telobol a gepre.

2016. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érzem, hogy az iCloud fotók olyan nagy adatforgalmat generálna.


Először is beállítható, hogy csak WIFI-n töltse fel a képeket/videókat, aminél már szerintem nem számít az adatforgalom (én nem így csinálom, de 12GB-os adatkeretem van, szóval itt sem számít).


Másodszor az 50 gigás bővítés 0,99 euró havonta, és még nem haltam éhen emiatt :-)


A www.icloud.com-on tudod a dokumentumokat és a fotókat kezelni, a biztonsági mentéseket pl. a telefonodon, a többi szinkronizált adat meg annyira kevés, hogy nem kell vele foglalkozni.

2016. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!