Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet SMS-t küldeni?

Miért nem lehet SMS-t küldeni?

Figyelt kérdés

Telenoros samsung sgh e600 telefonról nem tudok SMSt küldeni mert miután megírtam az SMSt és beírtam az üzenet címzettjét és rányomok az üzenet küldése gombra bejön az hogy "Üzenetközpont száma:". Találtam egy telenoros üzenetközpont számot (+36 20 9300 099) amit beírtam de azt írja hogy üzenet küldése sikertelen. Ilyenkor mit lehet tenni? Milyen számot kell beírni?


Kérlek normális válaszokat írjatok és ne olyanokat hogy milyen régi ez a telefon (amúgy nem az enyém csak segítségemet kérték). A válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A beállítás lekéréséhez küldd el SMS–ben a BEA szót a +36 20 900 0749-es számra. Az SMS díjmentes.


[link]

2016. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha semmilyen SMSt nem küld el akkor hogy tudom ezt elküldeni?
2016. ápr. 21. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állítottad be. Üzenetek -> beállítások -> üzenetküldőközpont szám. Nem tudom szóközök nélkül írtad be: +36209300099

Érdekes hiba. Ha kártyás a telefon van rajta egyenleg?

2016. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a beállításoknál kéri hanem amikor el akarom küldeni az SMSt. Szóközöket nem írtam és egyenleg is volt rajta. Érdemes lenne szervizbe vinni? Vagy ilyen régi telefonnal tudnak mit kezdeni?
2016. ápr. 22. 15:04
 5/5 anonim válasza:
A telenor kártya a szar nem a telefon.... az enyém sem tud küldeni smst... pedig már mindent úgy állítottam be ahogy kell... kénytelen leszek bemenni az egyik Telenor üzletbe, hogy megcsinálják.
2016. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!