Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék vásároln...

Új telefont szeretnék vásárolni. Lejár a hűségidőm a Telenornál. Maradjak a Telenornál vagy váltsak T-mobilra? Több ember próbál meggyőzni jobb a T-mobile, több díjcsomag lehetőség van stb had ne soroljam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintünk meg amelyik neked tetszik. Amelyik tarifa csomag neked jó, azt vedd meg.
2016. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A csomag attól függ, mennyire használod ki.

Nekem egy Bluemobile 1500 Ft-os feltöltéssel elég fél évig, másnak csak pár napig. Hívásirány, roaming (ha még van), adatkeret mind befolyásoló tényezők, eszerint kell átnézni az összes ajánlatot a piacon.

2016. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy amelyik jobban illik a saját szokásaidhoz. Én már tizen éve Telenoros vagyok, és többször akartam váltani, de egyik sem volt számomra kedvezőbb, vagy csak olyan kevéssel, hogy nem érte meg a váltást.
2016. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom flottába belépni nincs módod (a kérdésedből ítélve).

Mert ha van akkor utána kellene nézned, ugyanis azok jellemzően kedvezőbbek mint a szabadpiaci díjcsomagok.


A bárki által válaszható díjcsomagok annyira bonyolultak a legtöbb esetben, hogy nehéz összehasonlítani.


5-10 éve még sokkal egyszerűbbek voltak. Nem volt ilyen kiegészítő havi díj, meg készülék havi díj, meg külön kedvezmény erre-arra, de van fix díj is mellette, meg így-úgy adatkeret, stb...

2016. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!