Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ütésálló telefon, melyiket...

Delete321 kérdése:

Ütésálló telefon, melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Ütésálló telefon terén szeretnék tőletek tanácsot, véleményt kérni. Szeretnék venni egy ütésálló telefont, de tanácstalan vagyok. A fontos nekem az lenne hogy: -Elég jól birja az ütést -Telefonálni lehessen rajta -GPS -Magyar nyelv És a facebook-ot birja el, esetleg wifi. Én a Discovery különböző fajtáival szemezgettem. (V5-V11) Mi a véleményetek róla? Tudtok esetleg ár érték arányban jobbat? Árkategória 20. 000-60. 000Ft között. Köszönöm előre is a válaszokat.

2016. ápr. 24. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nokia 3310. Halál komolyan mondom, az bírja a strapát! Igaz, hogy netezni nem tudsz rajta, de valamit valamiért...
2016. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Elég jól birja az ütést"

A falhoz akarod csapkodni két faszbúk post között?

2016. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat,ezzel ki lettem segitve igazán. :D
2016. ápr. 25. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!