Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni, hogy több...

Mit tudok csinálni, hogy több legyen a telefonomban az alap memória?

Figyelt kérdés
Adott egy Samsung Galaxy Grand Prime, aminek az alap memoriája 8 gb, ebből a rendszermemoria, ami a telefon működéséhez szükséges az 3,15 gb... egy két alkalmazás van rajta telepítve pluszba, és így már gyakran a szoftverfrissítések sem tudnak települni, illetve a játékoké, alkalmazásoké se. Sehogy nem tudom beállítani, hogy a memoriakártyára rakja őket automatikusan. Pedig ott lenne hely bőven. Mit tudok tenni szerintetek? Előre is köszi a választ!

2016. ápr. 24. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van rengeteg telefonpucoló (clean), helyreállító, takarító, optimalizáló, meg egyéb hangzatos nevű alkalmazás erre a play-en, keress egy szimpatikusat
2016. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

a gyári belső memóriáját nem tudod növelni


kár pedig egy szuper telefon :D (nem)

2016. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, mindent tud amit kell egy mostani korszerű mobilnak, csak azt sajnálom, hogy nem mehetek tovább helyileg. Mobil üzletekbe az eladók ill. ügyintézők beszélik le az embereket olyanokról mint S6, S7, iPhone-t ról meg főleg... semmivel nem tudnak többet, amivel meg igen, az meg parasztvakítás... annyival többet nem ér meg, hacsak az ember nem akar villogni vele, hogy nekem 200.000-es mobilom van... CleanerMaster-t használok, nem sokat ér ebben az esetben, az a 200 mn... :(
2016. ápr. 24. 19:17
 4/15 A kérdező kommentje:
* 200 MB
2016. ápr. 24. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Ne írj már hülyeséget...

Még hogy a grand prime-nál semmivel se tud többet az s6 s7, meg iphone 6s mondjuk.


Jezusom, számolni se gyözőm mennyi hülyeséget írtál.

Nincs is kedvem egyenként belekötni.

2016. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt (hogy SD-re rakjon alapból mindent): [link]
2016. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem tud többet, de amiket tud, (és ezt szaküzletben mondják) az parasztvakítás... HAHÓÓÓ, NEM ÉRI MEG!!! iPhone-nál magas ár = név... Sokkalta többet tud az S7, de amennyire drága nem éri meg azt a villogást, na mennyi hülyeséget írtam? Köss csak bele, az ilyenek úgyis csak trollkodni járnak fel, a %-on is látni... XD
2016. ápr. 26. 19:13
 8/15 anonim ***** válasza:

a százalék lófäszt nem ér

a "szaküzletben" akárki dolgozhat


[link]


remélem nem kell minden egyes részt kiemelni, amiben alulmarad a prime, egyetlen előnye van, az ára...


egyébként nem csak maga a hardver miatt drágák a top kategória készülékei, hanem a fejlesztési költségek miatt is. ha nem lennének drága termékek nem lenne ami fedezi az új technológiák kifejlesztését, gyártását. persze a régebben kifejlesztett dolgok ára idővel csökken, és így "leszivárognak" az alsóbb kategóriákba, mint pl a primehoz, azonban mire oda érnek, a felső kategória teljesen máshol jár már. és ha megnézed egy IP védettség vagy ujjlenyomat olvasó vagy éppen a kérdésben szereplő problémát okozó tárhelykülönbségek a készülékek között nem feltétlenül a villantás faktor növeléséért van benne, ha te a fejlődésben azt látod, akkor veled vannak bajok.


(egyébkén ez mindenhol így van, autóipart is ha megnézed, pár éve még komoly szó volt akár egy érintős fejegység, vagy bármilyen vezetés asszisztens megléte, vagy még régebben akár egy ABS is, ezek az extrák a drágább autókban volt először, aztán szép lassan leszivárogtak)


ugyan akkor egy alsóbb kategóriás készüléken nincs akkora haszna a gyártónak, és így a hosszabb távú támogatás már gyakran kérdéses, ami egy telefon időtállógásában jelentős szerepet játszik.


nincs semmi baj az alsóbb kategóriás készülékekkel, csak tudni kell helyén kezelni azokat is. ahogyan egy daciára sem mondhatod azt, hogy ahhoz képest a mercedes egy parasztvakítás, úgy a telefonoknál sem lehet ezt mondani.

2016. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondom, hogy nem tud többet, de amiket tud, (és ezt szaküzletben mondják) az parasztvakítás... "


Number one hülyéseg.

Attól még h szaküzlet, nem jelenti azt hogy olyan is van ott aki érti jol a dolgokat. Rám pl hülyén néztek a mediamarktos "szakemberek" hogy egy hyundai tv-t akartam venni és nem a drágabb de szarabb lg-t.

..ja és ha szerinted paraszt vakítás a sokkal jobb kamera, sokkal szebb kijelző, az eros gpu...vagy az s7 eseten vizallosag, akkor tudok neked gratulalni hogy ilyen okos vagy.



"HAHÓÓÓ, NEM ÉRI MEG!!! iPhone-nál magas ár = név... Sokkalta többet tud az S7, de amennyire drága nem éri meg azt a villogást, na mennyi hülyeséget írtam?"


Ez a második hülyeség.

Iphone a markaja miatt draga es vagy 4-5 evig fogod tudni hasznalni ellentétben az s7el ami még mindig szenved az ocska multitaskingal...



"Köss csak bele, az ilyenek úgyis csak trollkodni járnak fel, a %-on is látni... XD"


Bele is kotottem, nem trolkodni jarok ide, de neha bamulatos h mennyire buták a kérdezők.

%meg sz.rt se ér. Ertelmes valaszokat is leszoktak pontozni csak úgy...

2016. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek, köszönöm szépen az értelmes választ, segített tisztán látni a dolgokat. Második válaszoló, az a baj, hogy, amit kiírtam kérdést nem igazán világított rá annak definíciójára... Nincs ezzel semmi baj, és elnézést is szeretnék kérni, amiért így letámadtalak, de akkor inkább légy szíves ne írj semmit. Tudom, hogy a pontozások nem érnek semmit, de azon kevesek, akik szeretnének magyarázatot kapni a kérdéseikre nyilván nem azt várják, hogy "leszólják", "lesz***zzák" jelen esetbe a készüléküket, hanem segítséget. Ennek ellenére köszönöm a tőled telt segítséged is!
2016. ápr. 27. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!