Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren miért kapom meg...

Messengeren miért kapom meg újra azokat az üzeneteket amiket már gépen elolvastam?

Figyelt kérdés
Szóval tegyük fel PC-n FB-zek, irogatok stb. 1 óra mulva bekapcsolom az android rendszerü telomon a wifit és megkapom az összes üzenetet ujra amiket már láttam a gépen. Miért van ez, mit tudok csinálni?
2016. ápr. 25. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit.....nekem is ugyanez volt, amíg Androidom volt, bosszantott is rendesen, főleg a vége felé, mikor már alapból is lassú volt a telefonom, és ilyenkor mindig befagyott, amíg be nem töltötte az egyébként már elolvasott üziket...
2016. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
iPhone-t kell venni
2016. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

iPhonet 2 fajta ember vesz: 1. aki tényleg kihasználja, szereti azt a fajta terméket.

2. a tükörszelfis plázacicák és divatmajmok


Mivel én egyik csoportba sem tartozom, ezért ez sajnos nem aktuális :D Szidni nem akarom, mert attól, hogy nekem nem fekszik még lehet jó.


De ha valaki tudna megoldást a problémámra azért hálás lennék, mert egy kicsit idegesítő, hogy előugrálnak a régi üzenetek.

2016. ápr. 25. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden eszközre, amin be vagy jelentkezve külön külön megkapod az üzit. Alkalmasint meg azon siránkoznál, hogy a mobilodra mért nem jött meg, mert most csak az volt nálad, a PC nem.
2016. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De abba vajon mi a logika, hogy 2 hét után felmegyek wifire, aztán jönnek sorba az üzenetek amiket már el is felejtettem ezer éve?
2016. ápr. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!