Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten hol lehet Samsung...

Budapesten hol lehet Samsung Galaxy Note 5-ös telefonokat szervizeltetni? Ismertek ilyen helyet?

Figyelt kérdés

Pár hete leejtettem a földre - a kijelző azóta nem reagál az érintésre, és a jobb oldalán egy függőleges csík látható. Idáig három Samsung szerviz utasította el a javítását azzal az indokkal, hogy "mivel Magyarországon nem került hivatalosan forgalomba, így nem tudnak hozzá alkatrészt biztosítani, tehát a javítást sem vállalják.

Szerintetek hova vigyem a telefont? Küldjem pl. Angliába megjavíttatni? Hivatalosan ott sem kapható a Note 5-ös, mégis van rá szakszerviz. Én is be tudnék szerezni hozzá alkatrészt a netről millió meg egy helyről, a szervizközpontokban pedig csak be kellene helyezni azt - nem értem, miért nem vállalják. Saját kezűleg nem merek hozzányúlni, mert nem értek hozzá, és nem akarok még nagyobb kárt okozni a telefonban.



2016. ápr. 25. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az enyémet gsmben vettem zsír újan, ott is adtak rá 1 év garit.

Vidd el egy gsm-be sztem.

2016. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is GSM boltban vettem- oda is vittem vissza, de nem tudták megjavítani - nem volt hozzá alkatrészük. Beküldték egy hivatalos Samsung szervizbe is, ott sem volt hozzá alkatrész, visszautasították a javítását... úgyhogy most keresem az alternatívákat hogy hol tudnám megjavíttatni... Köszi szépen, hogy válaszoltál a kérdésemre! :)
2016. ápr. 25. 23:41
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Sikerült megoldanod? Én is ebben a cipőbwn járok :(

2016. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!