Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki magától a...

Miért kapcsol ki magától a telefon? Cserélni kell az akkumulátort? Ha igen, az adatok nem vesznek el, ugye? Samsung Galaxy Core Primeról lenne szó.

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt az történt, hogy a Samsung telefon töltöttsége 20%-ra csökkent, és a készülék magától kikapcsolt. Feltettem a töltőre, 10 perc múlva sikerült is bekapcsolni.

Azóta ismét megesett egy hasonló eset. Nem tudom mire vélni, hiszen sosem szokott ilyesmi előadódni.



(Egyébként az előző telefonom is Samsung volt, nekem bevált ez a márka, azzal a készülékkel nem fordult elő ilyesmi. A mostani készüléket októberben vettem, a garancia még él.)



2016. ápr. 26. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ha garis vidd vissza. foleg ha pupos az akksi. amugy ok sem tudnak sokat csinalni vele, csak kicserelni 1-1ben a nyakot/kijelzot/kamerat/akkut
2016. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

talán csak az akksi ment tönkre, akkor viszont garanciában elvileg kicserélik (feltéve ha nem user error)


pedig milyen jó kis telefon ez

:D

2016. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!