Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Marketben miért nincsenek ott...

Marketben miért nincsenek ott bizonyos APP-ok?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Ericson X10 mini pro-m. 4 éve vettem használtan, de sajnos nem fogadott sms-t, így csak netezésre használtam. Volt rajta skype, opera, egyéb appok.

nem rég elő kellett vennem, visszaállítottam a gyári beállításokra, és így már megy az sms fogadás.

De sajnos a Market mindig azt írja ki, hogy:"no matching content in Android market"

Ha rákeresek vmi-re akkor kilistáz pár találatot ami abban a kategóriában van. De pl. Opera-t keresem, de kidob mindenféle más ismeretlen böngészőt. Volt egy jó kis naptáros tool amit ezen használtam, és azt sem találja, csak másik fajtát. alig van vmi használható amit leszedhetek.

Ezt hogy lehetne megoldani, tud valaki segíteni? Köszön szépen előre is!



2016. ápr. 26. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl régi android van rajta az a gond,manapság minimun lollipop kell a profiknak a megfelelő mükődéshez.
2016. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
profiknak=progiknak
2016. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Boda Gergő ***** válasza:
100%
Sajnos előfordulhat , hogy az appot eltávolították a Marketből,vagy mivel nem éppen mai darab a telefon (ennek ellenére persze semmigond vele), már nem kompatibilis vele a Marketben esetlegesen elérhető verziója. Próbáld meg alternatív forrásból beszerezni az apk fájlt és onnan feltenni.
2016. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Óóóóó, így már mindent értek. Még megvannak az appok, de akkor ezek szerint már új verziók amik már nem kompatibilisek ezzel a rendszerrel.

Sajnálom :(

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2016. ápr. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!