Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonszolgáltatót,...

Melyik telefonszolgáltatót, illetve tarifacsomagot ajánljátok, ha szeretek sokat beszélgetni, sms-ezni, illetve mobilnetet használni?

Figyelt kérdés
Vodafone-al nem nagyon vagyok megelégedve, a Go csomaggal meg pláne nem.
2016. ápr. 26. 22:12
 1/5 anonim válasza:
egy kutya,mind a pénzed akarják,minél kevesebb szolgáltatásért cserében. telenorkról váltottam,mivel horror a net,a gagyi jupiciékhez mentem lassú de korlátlan netért 😭 ,vodafos adja nekik át,na, akkor gondolod milyen. a vibert is pár perc után megszakítják ,úgy vettem észre nem nagyon szeretik ,ha használod a netet,föleg telefonálásra.
2016. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Flottás, ha van rá lehetőséged, az összes többi majdnem a rablás kategória, különösen a moblnetet elnézve.
2016. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a bajotok a Vodafone-nal, de én teljesen meg vagyok velük elégedve. Redes vagyok, nem ismerem a többi csomagot, de ha lejár a hűségidőm (augusztus) akkor átváltok a Red Medium EU+-ra, ami szerintem a legoptimálisabb csomag (12.000ft és minden korlátlan, kivéve az internet, ami 3gb, szóval sokmindenre elég) persze ez akkor jó, ha napi szinten több órákat beszélsz. Nekem kb 1 hete küldtek olyan SMS-t, hogy az előző hónapban 638 órát telefonáltam. Na ez nekem sokat nem mondott, de amint utána számoltam hogy mennyi lett volna egy mezei tarifában, hát azt kell mondjam rengeteget megspórol az ember a Red csomagokkal. Én ajánlom (az Unión belüli használat meg hab a tortán, az asszisztensek meg nagyon kedvesek). A lefedettség hát... ingadozó, de jobb mint a többi szolgáltatóé. 3g mindenhol van, 4g pedig tapasztalataim alapján a nagyvárosok kb 40km-es körzetében.
2016. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk napi több órákat nem beszélek (heti 1-2, de ha több, az flottán belül van), de van hozzá 12GB net (ez tényleg elég bármire), és egy Red csomag fele/harmada az előfizetési díj.


De abban igazad van, hogy a lakossági tarifák közül mindegyiknek ez a 12-15e Ft-os korlátlan előfizetése a leginkább megfelelő. Ez viszont sokaknak elég húzós, és a mobilnetes kerete még ezeknek is karcsú tud lenni, ha tényleg folyamatosan használod (én szinte semmit nem tartok offline telefonon).

2016. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván lakosságira gondoltam, az üzleti részt nem ismerem.
2016. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!