Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE-t miért nem árul a...

Iphone SE-t miért nem árul a Telekom? Mert hetek óta nincs is neki raktáron, mire jó ez?

Figyelt kérdés

Egyik frekventált pesti üzlet azt mondta, hogy 10 darab volt nekik alapból, és egyszerre adták el mindet.


Azóta meg 1-1 darab visszakerül raktárra, szétküldik a készletértesítős emaileket a vevőknek, persze mindez kamu, mert mire belépsz a webshopba már megint nincsen raktáron.


2016. ápr. 27. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

a telekom mindig is a legszarabb, lenyulos szolgaltato volt a semmire...

Nezd meg Telenornal es Vodafone-nal is rendelheto...

2016. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tesom vergődik érte....nekem jo a kinából áfamentesen behozott xiaomi is
2016. ápr. 27. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg rendes helyen? Pl. az apple.hu-n. Vagy az iStyle-nál? Nem sokkal drágább, könnyebb garanciáztatni, ráadásul független. Sosem értettem, miért vergődnek a szolgáltató függő telefonokkal...
2016. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert annyi pénzt már nem adnak érte, csak részletre kihozni...
2016. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat en mindig kp-ra vettem mindent


A tesom akar kis csori egyetmista letere ilyen telefont, neki nyilván reszletre johet szoba.


Sajnos sok embernek nagyon megmosták az agyát ezzel az apple dolgokkal es veszik akkor is ha igazabol nem is engedhetik meg maguknak.

2016. ápr. 27. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Tesódtól meg sajnálod a pénzt? Majd neked visszaadná


Ilyen tesóm lenne... nem tudom mit tennék vele... egy skót segg fej

2016. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi az h sajnalom a penzt? Nalam lakik, nem fizet semmibe...
2016. ápr. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!