Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy Sony Xperia T,...

Brandon41 kérdése:

Van nekem egy Sony Xperia T, telefonom, és ma nyertem egy Microsoft lumia 550 telefont, melyik a jobb? Mennyiért tudnám eladni a lumia 550-et?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 16:38
 1/2 A kérdező kommentje:

Néztem róla véleményeket és nem voltak valami jók.azt írták hogy lassan telepít,lassan tölt, lefagy

Az én Sony Xperia T telefonomról is láttam de ott nagyjából csak az akkumulátor ami gyenge azon kívül mindent dícsértek rajta

2016. ápr. 27. 16:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyjából pontos választ kapsz, ha beballagsz három GSM boltba, és felajánlod megvételre..nem kell feleslegesen beszélned, csak kérdezd mennyit ad érte..ha kevés, átmész egy másik boltba...aztán eldöntöd kinél hagyod...a készülék papírjait, tulajdoni igazolást vidd magaddal..


a piac így működik...minden árú annyit ér, amennyiért megveszik.

2016. ápr. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!