Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s7 vagy iPhone 6s?

Samsung Galaxy s7 vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik telefon a jobb? Galaxy s7 vagy iPhone 6s? Melyiket vennétek inkább meg? (Persze, ha igazságos áruk is lenne. :D )

#iPhone 6 #Samsung Galaxy s7 vagy iPhone 6s
2016. ápr. 28. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Természetesen Iphone6s


Az applenek sokkal gyorsabb processzorai vannak, ráadásul IOS-re nincsenek vírusok sem. Szerintem a kamerája is jobb, de ezt mindenki döntse el maga. Klasszisokkal jobb szerintem az Iphone

2016. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
6S
2016. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
iPhone
2016. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kérdező.. ***** válasza:
58%
s7
2016. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

#1.Én eddig 1-szer sem kaptam vírust Androidon.Látom már az almafák nem tudnak mivel érvelni.A Samsung gyártja az iPhone alkatrészek nagy részét erre leszarozzátok?:D

Kérdésre:

Az S7 jobb.Most már nem akadozik a TW és ma már nincs meg az az előnye az IOS-nek az Androiddal szemben hogy stabil mivel az Android is stabil már.De amúgy én ha ennyiért kéne telefont vennem akkor a HTC 10-nél tenném le a voksot.

2016. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MZ.per.X ***** válasza:
72%

Szerintem itt már ízlés kérdése.


Mondjuk én sosem voltam Samsung párti, és ilyen szinten már a "presztízs" is számítana, akkor meg inkább ájfón.

2016. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Nekem s6-om volt, de lecseréltem 6s-re. Életem legjobb döntése volt. Most jöhet az összes olyan samsungos, akinek soha nem volt Iphoneja és mondhatja milyen rossz, amikor egy samsung telefon 2 év múlva használhatatlan. Egyébként a samsung, a világ legnagyobb cége, és rengetegsok dologban jobb mint a legtöbb cég, de telefongyártásban alulmarad. Egyébként, csak a kijelzőt, és az üveget csinálja a samsung az applenek.


Ha tényleg egy jó minőségi telefont akarsz, amit szívesen veszel a kezedbe, ráadásul időtálló is, semmiképp ne androidot vegyél.

2016. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

S7

#1 a snapi820 kenterbe veri az A9et. Vírus meg IOSra is annyi van mint droidra. Gyakorlatilag semmi!

Esetleg megvárhatnád a nyáron kijövő iphone 7et. Én megvárnám...

2016. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Az iphone sem sokkal időtállóbb. 2 2,5 évnél tobvább azse nagyon bírja. És ahogyan az bírja, ugy a droid is. Nameg ha nem pakolsz minden szart a telefonodra, akkor nem fog laggolni. Bevallom a samu nekem se a kedvencem, de software terén egy nexus simán bírja addig mint egy iphone...
2016. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném, hogy a #8 válaszom miért lett lepontozva? Mi nem igaz amit ott leírtam?
2016. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!