Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedves iPhone 5s tulajdonosok!...

Kedves iPhone 5s tulajdonosok! Mennyire vagytok megelégedve a telefonotokkal? (Játék, képek, használat) Még annyi, hogy ha Mobilvarázsban (2016. 04.30) veszek egy iPhone 5s-t, akkor milyen OP rendszer verzióval érkezik? (iOS mennyi? )

Figyelt kérdés
Jó? Milyen OP-val kapom meg? (Verziószám)

2016. ápr. 28. 20:16
 1/5 anonim válasza:
Én megvagyok vele elégedve. Ami nekem kell játék az hiba nélkül fut rajta, a kamera is arra megfelel amire nekem kell, és a rendszer is jó. Mióta megvan még nem fagyott le, nem volt vele különösebb problémám.
2016. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a legjobb telefon a vilagon!

es most hgy megjelent az iPhone SE az 5S ara rohamosan esik, erdemes venni

mindegy mivel erkezik, lehet frissitni 9.3.1-re

2016. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Becsatlakoznék én is: akinek most 5S van, szerintetek megéri még ilyenkor venni?
2016. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed vedd inkább a SE-t, az időállóbb lesz, de ha nem jó az 5s még mindig. Érdemes elgondolkodni az új telefonon, hiszen most már minden szolgáltatónál van normálsi részletfizetési lehetőség. Én már nem tudnám megszokni a 5.5 col után a kis képméretet, de az 5s egy jó kis készülék.
2016. ápr. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak!
2016. ápr. 30. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!