Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite vagy Lumia 650?

Huawei P8 Lite vagy Lumia 650?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy árban van de nem tudok dönteni. A Microsoft alapból szimpibb mint márka mert egyszer egy régi huaweii-em 1 hónap alatt tönkrevágtam és egyébbként is a microsoft fém keretes a másik full műanyag viszon 12mp kamera microsoft 8 mp. A huaweii 8magos a microsoft 4. nem tudok dönteni. Szerintetek?

2016. ápr. 28. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Leírtad, hogy a P8 Lite 12 MP-s kamerával és 8 magos processzorral rendelkezik, a Lumia meg 8 MP-lel és csak 4 maggal.


Aztán meg még kiírod, hogy nem tudsz dönteni... Hogy lehetne még ennél egyértelműbb, hogy a P8 Lite sokkal jobb?!?!?

2016. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Adatok szerint igen, de az egy Huaweii. Annyira negatívan gondolok erre a márkára, nem érzem minőséginek, megbízhatónak.
2016. ápr. 28. 21:09
 3/10 Emberek ***** válasza:
Két közeli ismerősömnek is van P8 Lite-ja, és mindketten megelégedve használják immár lassan egy-egy éve. Pedig egyikük sem kíméli igazán. De bírja a strapát. A 650-ről nem tudok nyilatkozni WP/WM user-ként, még nem járt a kezemben, de a látottak alapján elég prémium érzete van
2016. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Adatok szerint igen, de az egy Huaweii."


Már meg ne sértődj, de látom, nem igazán mozogsz mobilos körökben. Ha nem tudnád, a Huawei a jelenlegi egyik legmegbízhatóbb gyártó. Olyanokat előzött meg már régen, mint a Sony, vagy az istenített Microsoft-od... Merem állítani, hogy a Xiaomi és a Motorola mellett a Huawei az egyik legmegbízhatóbb jelenleg.

2016. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor lehet amellett döntök.:)
2016. ápr. 28. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Ha MOST-ra akarsz telefont akkor a Lumiát vedd.

Ha hosszútávra akarsz telefont akkor a Huaweit válaszd.


Ha van igény kifejtem bővebben is az indokaimat.

2016. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Vodafone Smart Grand nem jöhet szóba?
2016. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Isten mentsen a windows phonetól, az butatelelefon, amivel lehet böngészni!
2016. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
P8 Lite szerintem inkább. A Windowsos telókat mindenki megbánja egy idő után.
2016. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Emberek ***** válasza:

#8 Ezen jót nevettem, szólj már kérlek, ha válaszolsz még a WP-vel kapcsolatban, hadd szórakozzak :D


#9 Érdekes általánosítás. Nem találkoztál velem, nem tudsz rólam semmit, és érdekes módon nem bántam meg egy percét sem annak, hogy a Win alapú telefonok mellett döntöttem. 2 éve nyúzom a 8-8.1-10 sorban a rendszereket, és megelégedéssel használom/használtam őket. Vannak f@sságok, amik miatt kompromisszumot kell kötni a rendszerrel, de most, hogy az asztali és a mobil Win összeértek még dinamikusabban fog fejlődni a mobilos és asztali rendszer is. Immáron 270 millió+ gépen fut a win 10, plusz a mobilok, elkezdték iszonyat iramban gyártani az alkalmazásokat rá, (ld.: UWP Viber, Messenger, Facebook, iOS-ről portolt Instagram, és hadd ne folytassam a sort). Azt hiszem ez nem a megbánás felé vezető út ;)

2016. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!