Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535 ; Alcatel...

Microsoft Lumia 535 ; Alcatel OT Pop C9 ; Prestigio Muze D3. Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Alcatel, vagy Prestigio, ezeken legalább normális rendszer fut.
2016. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Csak lumiát ne!
2016. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Emberek ***** válasza:
47%
Ha telefont, akarsz, akkor lumia ;)
2016. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem akarsz egy év után új telefont venni a lassulás és állandó fagyás miatt, akkor Lumia!
2016. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért a lumia sem mentes a fagyásoktól, főleg win 10-en. Ez csak egy mítosz, pluszban még a fontosabb alkalmazások is kritikán aluliak.
2016. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Boda Gergő ***** válasza:
59%
Kedves utolsó, kritikán alluli te vagy , meg a többi idióta amelyiknek a kezében soha nem volt windows phone és úgy irogat. A 3. windows phonomat nyúzom és se a lumia520, se a 530, se a mostani win10-es Lumia 640Xl Dual nem fagyogat. És melyik app is kritikán alluli? Van működő facebook, massenger, viber, instagram, youtube és sok más alkalmazás rá.
2016. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is lumiám van 640 lte w10m.

Viber önálló életet él, vagy értesít vagy nem, de van hogy az elküldött üzeneteket nem kapom meg. Ez talán így tökéletes? Na meg mások is panaszkodnak erről. Továbbá elég csak az áruházban megnézni a fb, messenerről szóló véleményeket. Yt- re ha mondanál olyan appot ami ingyenes és képes ezekre: Lejátszási lista lejátszása megbízhatóan, zene felvétele kedvencnek, vagy listára. És ezeket tudja teljes képernyőn is navigációs sáv nélkül. Metrotube, perfect tube, avesome tube megvolt, de ezek közül egyik se tudja ezeket, vagyis tudná elvben, de a valóságban nem igazán mennek. Még a perfect tuba az ami úgy megjárja, de a teljes képernyővel gondja van, amint lerakom a hátára a telefont visszavált.

Na meg az equalizert sem ismeri.

Az egyéb bosszantó wp-s kehékről ne is beszéljünk.

2016. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahogy gondoltam hogy erre nem lesz kontra, hiszen nem lehet mit. A mobilarena hozzászólásokból is kiderül hogy más wp-sek is ugyanezekkel küzdenek mint én. Nem is értem hogy lehet ezt a szrrrt sztárloni egyeseknek.


Méghogy l 640 w10m-el fszsza. Na ez vicc, még a régi nokiám se jelzett olyat hogy mobilszám, név nélkül mikor el volt mentve a névjegyekbe, meg az ébresztés is betorzít a w10m-en, bár legalább ébreszt, ez sem rossz lumián. Ezek pedig tényleg alap dolgok. Semmi előny, csupa hátrány.

Méghogy nem fogtam a kezemben lumiát, várom már azt a pillanatot amikor lesz pénzem arra hogy utoljára fogjam.

2016. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Prestigio-t NE!!!! Kerlek...
2016. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!