Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működnek az apple biztosít...

Lovas17 kérdése:

Nem működnek az apple biztosította alkalmazások az iPhone-omon. Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap kb. du. 5-6 órakor kezdődött az egész nem tudom megnyitni az időjárást, az iTunes-t, az app store-t, meg egyéb apple kínálta lehetőségeket! :( PEDIG a wifi jelerőssége maximum és youtube-ot facebookot bármi mást megnyit(ami nem ilyen "alap". Mikor megnyitom pl. az App Store-t azt írja ki: "Nem sikerült kapcsolódni az App Store-hoz". És többi alkalmazás is ilyesmi módon reagál (ami "alap").Többször ujraindítottam és nem javult meg:( Szoftverfrissítés fülre "kattintva" kiírja hogy nem ellenőrizhetőek a frissítések. Nos az lenne a kérdésem, hogy másnak is előfordult már ez? Ha beviszem az iStyle-ba akkor ugye nem fognak teljesen idiótának nézni és küldenek el azzal az indokkal hogy majd megjavul? Egyébként a telefon iPhone 5s 16GB, 3 éves ha ez számít valamit is. Eddig semmi hibája gyors mint a villám nem merül gyorsan tehát teljesen tanácstalan vagyok:( Ne haragudjatok a nagy terjedelmű szövegért! Válaszokat előre is köszönöm!!

2016. ápr. 30. 08:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ohh és azt kihagytam hogy a safari se működik.. És bocsi a helyesírási hibákért:/
2016. ápr. 30. 08:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs wifi.

3G esetleg? Csak a próbs kedvéért legalább.

2016. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3Gvel is próbáltuk:/ Sajna azóta se jó. Úgy érzem ebből satu lesz :D
2016. jún. 3. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!