Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Android-os középkategór...

Milyen Android-os középkategóriás Samsung mobiltelefont tudnátok ajánlani, ami jó, gyors, megbízható, nagyobb kijelzős (kényelmes rajta gépelni)?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan típus legyen, amelyre belassulások és lefagyások nem jellemzőek.

Kamera nem érdekel, fényképezni nem szeretnék vele.

Nem tudom, ilyen telefonok esetén érdemes -e azt figyelembe venni, hogy az adott típus meddig kapja meg az új Android frissítéseket.

Jó lenne, ha cserélhető akkumulátoros lenne (létezik még ilyen)?



2016. ápr. 30. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy A3
2016. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az 1 GB memória nem túl kevés?
2016. ápr. 30. 10:10
 3/14 anonim ***** válasza:
ellentmondás van a kérdésedben :D samsung és gyors? :D meg neked mi a középkategória? 100-150 között? mert akkor nexus...50-100 között? akkor régebbi nexus :D
2016. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Miért kell mindenképpen Samsung?


Túl vannak árazva,sokkal jobb ár /érték arányú készüléket vehetnél X összegért.

2016. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Samut felejtsd el.
2016. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, akkor 55 ezer körül ajánljatok más márkát, ami jó, gyors és megbízható.
2016. ápr. 30. 11:15
 7/14 anonim válasza:

Huawei P8 Lite

Xiaomi Redmi 3


Nem tudom mennyire idegenkedsz a kínai gyártóktól, de nekem is egy P8 Lite van a tulajdonomban, és nem lehet rá panaszom. Mondjuk az üzemidő lehetne jobb, ez tény de ennyi.


Körülbelül az általad említett árkategóriába esik.


A Xiaomit is érdemes megnézni, az még jobb is, de lehet drágább.

2016. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57 ezerért már van Doogee F5, szerintem abszolút a legjobb ebben az árfekvésben, vagy még Huawei P8 Lite, Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Redmi Note 3, vagy Honor 4C.
2016. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A Doogee mennyire megbízható gyártó?
2016. ápr. 30. 13:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Stock Androiddal forgalmazzák,a minőségük jó szokott lenni.Én inkább a garancia miatt aggódnék mert az egyetlen értelmes garanciát itthon a WayTeQ adja és ők nem forgalmazzák az F5-t,külföldről érdemes csak EU-s garanciával.
2016. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!