Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonon be kell-e állítani...

Tóth Renátó kérdése:

A telefonon be kell-e állítani valamit, hogy kezelje a jbl go hangszórómat?

Figyelt kérdés
Egy Gigabyte gsmart roma rx telefonom van.Elég nehez tudok rácsatlakozni a bluetooth hagszóróra,ha sikerül,akkor is szaggat a hang.Egy samsung galaxy youngon teszteltem.Normálisan működött.Én nem állítok be valamit,vagy a telefon nem bírja?Esetleg a hangszóró a hibás?

2016. ápr. 30. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

A bluetooth protokoll az okozója, de azt nem tudod befolyásolni.

Vagy van elég gyors átvitel, vagy nincs.

Ennyi.

Az olcsóságért cserébe le kell mondani pár dologról.

2016. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olcsóság???A 3000 ft-os lazán működött.
2016. ápr. 30. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A telefonra értettem.
2016. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyi bluetooth kommunikációs szabvány létezik, mindkét készüléknek ismernie kell ugyanazt.

[link]

2016. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
27000 ft-ért nehogy már nekezelje,ha a 12000 ft-os samsung alsókategóriás meg kezeli.
2016. ápr. 30. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem én osztom hogy mibe mit rakjanak.

Ennyit tudtam segíteni.

Nekem pl van egy Galaxy s4. Nagyon f#sza, de nincs benne rádió, pedig az összes előző telefonomban volt és hiányzik, így jártam.

2016. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem cserélünk?
2016. ápr. 30. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!