Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos okostelefont...

Milyen androidos okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés

55ezer forintot tudnék max rá áldozni. A hátlapi kamera min. 5megapixeles ( előlapira nem lenne szükségem). Fontos lenne, hogy legyen szervize Budapesten.

Mit tudtok ajánlani? Nektek mi vált be?



2016. ápr. 30. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Coolpad Modena
2016. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 3 (előlapi van rajta, de hát nem muszáj hasznláni)
2016. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Yolomaster válasza:
Elottem kommentelot megerositem. Kinai ugyan de haveromnak is ilyen xiaomija van. A 110 ezres samsungommal nem erek annyit mint o az o xiaomijaval. Es ugye sok android egy ev alatt belassul (en samsungokat vettem eddig ez tortent, nem olcsot s5 ot) es belassul. De ez a xiaomi nem. Ajanlom :D
2016. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kamera nem attól jó, hogy hány megapixeles, de tény, hogy manapság 5 MP hátra már kissé kevés.

Ennyiért amúgy Honor 4C, Xiaomi Redmi 3, Huawei P8 Lite, vagy ha esetleg 57 ezer még belefér, akkor Doogee F5, aminek az ára ellenére tudása már egy 100 ezer Ft-os telefonéval vetekszik, tehát ár-érték arányban az egyik legjobb, kár lenne kihagyni!

2016. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Samsung A3.Erős hardverű,8 megapixeles,király telefon.
2016. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!