Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi, és a Doogee telefono...

A Xiaomi, és a Doogee telefonok megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Tudtommal kínaiak gyártják, és a kínaiak nem a legmegbízhatóbbak. És ha tönkre megy hova lehetne vinni szervízbe Budapesten? Lelassul a telefon?

2016. máj. 1. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megbízhatóak.

A Doogeet nemtudom, de a Xiaomit EUban a Wayteq javítja. Ja es ha ilyen telefont vennél, ajánlom az eustock weboldalt.

2016. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megbízhatóak. Xiaomi, Meizu, Huawei, Doogee, Lenovo stb, ezek mind normális márkák. Sokan keverik ezeket a készülékeket a " Hanjusi PRO10, 16GB RAM, 4000x8500 pixel 6" screen, 800 GB ROM, 160 Mpix camera, 60.000 Mah battery !!!for only 80$!!!" típusú kamukészülékekkel.
2016. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Azért a Doogee és a Xiaomi között marha nagy minőségi különbség van, a Xiaomi javára.
2016. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
48%
A Doogee egy retek, nekem Doogee DG580-on van, ami igaz már 2-3 éves lesz, de nekem már 3 hét után világos háttérnél foltok tűntek fel, később elromlott a mikrofonja, aztán - lehet egy leejtés következménye, de hónapokkal később a kijelzője becsíkozott, elszíneződött stb. (viszont néha újraindítás után megjavul, ha olyan kedve van). A hangerőszabályzó halkító gombja nem érintkezik már rendesen, a fülhallgatója egyik napról a másikra elromlott, úgy hogy nem is volt használva, csak mikor szükség volt rá, már recsegett, előtte viszont a telefon szervizelése miatt nem volt használva. Újabban 1 hete, a töltést bekapcsolt állapotban nem veszi, csak akkor, ha kikapcsolom. Egy ideje nagyon hamar merül (használat mellett bír maximum 3 órát), töltésnél melegszik túlzottan is. Mostanában azt vettem észre, hogy kicsit szaggatva mozognak az dolgok, nem lassú, hanem pl. az ablakmegnyitási animációk szaggatnak, ezt egy factory reset valószínűleg megoldaná. Nagyjából ennyi. Én nagyot csalódtam a Doogee-ben és a noname kínai márkákban, talán a Xiaomiban bíznék csak, abban is csak a pozitív vélemények alapján. Nem tudom, az újabb Doogee modellek mennyire jó minőségűek, de már nem bízom bennük.
2017. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!