Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelennek meg ezek a kis...

Miért jelennek meg ezek a kis foltok, karcok a telefonom képernyőjén?

Figyelt kérdés

Egy Huawei Honor 7-esem van, egy ilyen, ún. "okostokkal":


[link]


Pár hét használat után megjelentek rajta kis karcocskák. Nem olyan, mint amikor összekarcolódik pl. egy óra üvege, hanem, mintha kis, elmosódott vízcseppek lennének, mintha egy irányból rácsöppent volna valami. Tele van ezekkel a kis maszatokkal a képernyő. Egy ideig azt is hittem, hogy csak cseppek. De nem tudom őket letörölni.


Aztán tettem rá fóliát, akkor nagyon szépen eltűntek. Most pedig, megint pár hét múlva, megjelentek ugyanott. Megőrülök tőle. Komolyan mondom, nagyon vigyázok rá, mégis tele van ezekkel a kis pettyekkel. Elképzelni sem tudom, mitől lehet. Sosem veszem ki a tokból, azzal együtt teszem zsebbe, táskába. Nem szoktam fedetlenül hagyni. Tippek?


Ja, és esetleg ilyenkor rá lehet tetetni egy második fóliát?


2016. máj. 3. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

első fólia le következő fel

a link mi akart lenni?

2016. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okostok. Ilyenem van a telefonomra. Vízszintesen rácsozott, és ha rácsukod, akkor kijelzi az időt a tokon keresztül is. Amúgy azért nem megoldás a fólia, mert ezek a fólia alatt vannak. Szal valahogy amíg nem volt a fólia, megjelentek ezek a karcok, lefóliáztattam, eltűntem, majd pontosan ugyanott most megint ott vannak. Valahogy átütött a fólián.
2016. máj. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!