Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E52 /RM-469/szoftverfris...

Nokia E52 /RM-469/szoftverfrissítése?

Figyelt kérdés

A jelenlegi szoftver verzió 052.003, és szeretném a legújabbra (091.004) frissíteni, de a Nokia PC Suite, Nokia Suite, Nokia Software Updater és maga a telefon sem tudja frissíteni (vagy a szervertanúsítvány, vagy a szerver miatt).

Próbáltam flashelni, de már minden program, amivel lehetséges lenne (Navifirm, Phoenix, Helloox), rég nem támogatott. Hogyan tudnám frissíteni a szoftverét?



2016. máj. 3. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
E52? Azt hittem, már az összes meghalt... véletlenül nem azt írja, hogy a telefonmemória megtelt?
2016. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazi ritka lelet, összesen 26 órát volt használva, mielőtt bekapcsoltam. Egész jópofa, de ez a symbianos sz*rozás elég kiakasztó... Az akkor szokta kiírni, ha WLAN-on netezek rajta, de az adatforgalom számláló nullázásával egy ideig kiküszöbölhető.
2016. máj. 3. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem semmi ezekből működő példányt találni. Annak idején tömegével haláloztak el ezzel a hibajelenséggel. Először telefonmemória megtelt, aztán már be se kapcsol, csak rezzen egyet. Sztem EMMC probléma, és épp ezért nem javaslom a szoftverfrissítést sem, mert gyakran meghal tőle az addig úgy-ahogy működő telefon. Az E52 népszerű, de nem kimondottan sikeres modell volt a Nokia számára.
2016. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A legteljesebb mértékben meg tudom érteni, miért nem lett a legnépszerűbb... Én sem "fő" telefonként használom, csak amolyan nosztalgikus szórakozós telóként.

Igazán nincs semmi dráma, ha esetleg kipurcan valamilyen manőver miatt, de már nincs az egész interneten olyan program (mivel mindegyik valamilyen rég megszűnt szerverre támaszkodva frissített adatokat), amivel eredményesen lehetne piszkálni ezeket. Még a szignózás is elég körülményes.

2016. máj. 3. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!