Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a galaxy j5-el...

Szerintetek a galaxy j5-el tudok snapchatan azokat a kutyas nyuszis stb. fejeket csinálni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 17:49
 1/8 anonim válasza:
Ha van elso kamerad akkor igen
2016. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen de ez nem attol fugg az ace 3 -ammal se tudok de annak van előkamerája:/
2016. máj. 3. 18:02
 3/8 A kérdező kommentje:
de azert köszi
2016. máj. 3. 18:02
 4/8 Soksokkosokos válasza:
Hogyha megtalálható a kommunikációs eszközödön az előlapi képfelvevő objektum, és megvan a légújabb szoftververzió, akkor eme feltevésednek a valószínűsége elég nagy.
2016. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és az ace3 al miert nem tudok ilyet??
2016. máj. 3. 18:14
 6/8 anonim válasza:
Szerintem igen, nekem a noname telefonomon is lehet:D annyi, hogy amikor az arcod látszik a telón, akkor hosszasan rányomsz az ujjaddal és egy idő után (ha érzékelte az arcod), akkor bejönnek.:D Nálam hátlapival is lehet, szóval mással is kipróbálhatod.:D
2016. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sokszor probaltam ace3 al de nem sikerült nem tudom miert megprobalom koszii:)
2016. máj. 3. 18:19
 8/8 Nóra Madari válasza:
nekem is ace 3am van es olvastam hogy azert nem lehet filtereket hasznalni mert az androidverzioja a telefonnak nem tamogatja de most em is azt keresem hogy hanyas android tamogatja mar
2016. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!