Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülhet egy új SIN...

Mennyibe kerülhet egy új SIN kártya?

Figyelt kérdés
Nos úgy jártam, hogy elfelejtettem a PIN kódom és addig próbálkoztam, hogy már a PUK kódot kéri. Viszont a kártyát sehol nem találom amin rajta vannak a kódok. Igazából nem tudom mit csináljak ezért fontolgatom, hogy vennék egy új SIN kártyát bele. Előre is köszönöm a segítségeket.

2016. máj. 3. 19:20
 1/7 anonim válasza:
A szolgáltató meg tudja mondani szerintem ha a te neveden van és bemész személyesen. De egy sima új sim kártya elvileg a telenornál 0 ft
2016. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én nevemen van. T-home-os vagyok nem tudom, hogy ott is így van-e, hogy 0 Ft. Akkor majd bemegyek a szolgáltatóhoz. köszi a választ :)
2016. máj. 3. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálatot is hívhatod.
2016. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az jó. Mert csak a nevedet kell megmondani, és a 9 jegyű ügyfél azonosítót bepötyögni. Ezt megtalálod a számla bal felső sarkában.
2016. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak ha igazolod hogy vasutas vagy. Akkor kapsz

" SIN "kártyát. a telefonba SIM kell.

2016. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ne akadj ki azon az egy helyesírási hibámon. Amúgy meg rájöttem.
2016. máj. 5. 12:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Helyrehozták a telom és ingyen megcsinálták. :)
2016. máj. 7. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!