Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érdemes iphone-t venni?

Miért érdemes iphone-t venni?

Figyelt kérdés
Adroidom van, elgondolkodtam rajta, de nem tudom, hogy érdemes lenne-e váltanom IOS-re. Tudnátok érveket, ellenérveket mondani?
2016. máj. 3. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem vagyok se android se iphone párti, de nekem régebben csak androidosom volt és az ilyen gyengébbik fajták szinte használhatatlanok volt amik legeglőszőr voltak nekem igaz ezen még nagyon kezdetlegesek voltak aztán, ahogy teltek múltak az évek jobbak lettek és már nem is fagytak le annyiszor azután beruháztam egy galaxy s6 ra na igez ezt már telefonnak lehet nevezni ,mert ez már le sem fagyott meg semmi gaz az ára is elég sok!


És azután, hogy valahogy ezt lecseréltem egy iphone 6s re és az igaz, hogy ez még az galaxy s6 tól is sokkal jobb volt, azt nem tudom, hogy miért de szerintem jobb mint az android mert kevesebb hardverigénnyel is stabilabb maga a rendszer mert jól van optimalizálva!


És az igaz, hogy mind a kettő nagyon jó telefon talán az iphone egy kicsit jobb és ezt most nem azért mondom, mert a divat meg, hogy alma hanem mert nekem jobban bejött, csak itt az a baj, hogy az igaz, hogy jó de itt baromira túl van árazva, igaz a minőséget meg kell fizetni, de akkor is túlzás egy kicsit!

2016. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bármennyire is jó, a legnagyobb ellenérv az ár...a minimálbér sokszorosa...itthon


tudását és a mellé rakott szolgáltatásokat tekintve rendben van az, hogy egyfajta "csúcs" telefonként tekintenek rá, legjobbként jellemzik

2016. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ár/érték arányban kell gondolkozni, hanem, hogy érdemes-e megvenni egy iphonet, akkor a válasz midnenképpen az, hogy érdemes.

Ahogy az első is írta, nagyon jól optimalizált, nagyon stabil, nem avul el hamar, gyakorlatilag minden eleme arra lett kitalálva, hogy jól működjön a többi részével.

2016. máj. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel csak egy oprendszerre kell optimalizálni a programokat így minden program stabilan jól fut. És az egész rendszer is nagyon stabil. Andridból van csomóféle ezért nehezebb rá optimalizálni. Sokáig jönnek ki hozzá a frissítések. Szerintem az egyetlen hátulütője hogy nevetségesen drága.
2016. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Miért érdemes iphone-t venni?"


Nem az számít hogy android vagy ios, vagy az ár.

Kinek mi tetszik, mik a lehetőségei.

Van ilyen is, meg olyan is.

Ahogyan autó is van Suzuki, BMW és van Porsche is.

Kinek pénztárca és igénye szerint.

Neked kell tudnod mit akarsz.

Van aki megelégszik, van aki nem adja alább. Van aki rászánja, van aki spórol.

Előbb mérd fel a saját igényeid.

De ne úgy hogy jó lenne ha ...

Hanem úgy hogy erre mindenképpen szükségem van, vagy erre nincs szükségem egyáltalán.

Jó lenne ha alapon meg bármit vehetsz, sose lesz elég jó, vagy nem tudod megfizetni.

Azt egy hülyegyerek is tudja mondogatni hogy jó lenne egy szuper telefon.

Ha magadat nem ismered, akkor tévútra mész.

2016. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na igen először tényleg azt kell tisztáznod magadban, hogy valójában mire is van szükséged, ha nem olyan komolyabb dolgokra csak ilyne teljesen hétköznapi használat mint pl: facebook, messenger, videó zene, telefonálaás akkor szerintem bőven elég az android is még annak ellenére is, hogy ez ugyan nem olyan stabil mint pl: az ios


Ha viszont már azért egy kicsit komolyabb dolgokra kell, vagy neked éppen az tetszik azt már csak te döntöd el akkor vehetsz pl: iphone is, igez ennek már egy kicsit tényleg túl van árazva arra, hogy csak facebook, meg selfie meg stb erre egy jobbfajta androidos is bőven megfelel?

Viszont az is igaz, hogy sok ember megveszi pl: az iphone-t jó drágán csak azért, hogy arra használja, amit már fent is említettem, na meg ,hogy menőzzön vele, hogy húú én aztán milyen vagány vagyok mert iphone-m van meg nem győzi magát tükörben selfizgetni, hogy igen lássátok, na az ilyen embertl kiráz a hidez is!


Nekem androidosom volt és most lecseréltem Iphonre 6s plus ra mert, fontos volt az, hogy nagy kijelője legyen számomra és nem mellesleg stabil is legyen, több dolgot tudjak rajta egyszerre csinálni anélkül, hogy kifagyna, igaz erre már egy salagy s7 is képes és nincs is annyira túlárazva de vaalhogy azt érzem, hogy az iphone még ettől is stabilabb, igaz tényleg nagyon tűl van árazva!


Viszont nekem amióta megvan semmi nem válzotott nem villogok vele és nem is mutogatom, direkt, van olyan ismerősöm aki azt sem tudja, hogy nekem iphone-m van, mert sajnos igen ez sokak szerint divattelefon!

2016. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na és igen a minimálbér az tényleg nagy érv itt rá Magyarországon mert itt a fizetiés nagyon kicsi az iphone árához képest!

Más országokban több a fizetés is pl: és igaz az iphone ára sem ilyen drága itt, sajnos nálunk elég nagy szakadék van e kettő között!

Itt a legtöbb embernek szerintem nagyjarészt csak androidra telk de abből sem mindenkinek a lejobb, itt csak annak telik ilyen telefonra:

1. akinek tényleg nagyon jól fizet a munkája

2. aki milliomos

3. azoknak a tini r****oknak akiknek a szülei gazdagok


Sajnok itt magyarországon ezekből nagyon kevés van tehát egyértelmű!

Most féreértés ne essék evvel nem akarok senikit sem megbántani, de én sajnos ezt látom olyan gyerekek akik iskolába sem dolgozni sem sehova nem járnak mindenük megvan

És itt vagyok és aki az egész napot végig dolgozza stb. én ezeket sehogy sem tudnám megvenni a legnagyonn gondom, az hogy, annak ellenére, hogy dolgozok, be tudok-e fizetni időben minden számlát hónap végén majd kaja semmi nincs és semmit nem vettem a pénzből simán elmegy rezsira és élelemre, ásabből sem a legdrágább nem vásárolok ész nélkül egyszerűen leehtetlen beosztani!

Elég sok közmunkás is van szerintem ott még ettől is rosszabb a helyzet!

2016. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez is igaz, amit az utolsó mond. Egy rokonom svájcban dolgozik és mindig cserélgeti az iphonejait, aztán mikor beszélgettünk, hogy itthon 1-2 havi teljes fizetés egy iphone ára, akkor csak hüledezett, hogy úgy senki sem venne kint sem iphone, dehát mások az arányok, valóban...
2016. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!