Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lényeges, hogy egy okos...

Lényeges, hogy egy okos telefonhoz milyen töltőt veszek?

Figyelt kérdés
Sajna leégett a töltőmnek azon része, amit a telefonba kell dugni, szóval aktuális egy új vásárlása. Olvastam itt egy válaszban, hogy bármilyen micro usb töltő jó bármelyik okos telefonhoz, de azt is olvastam, hogy csak olyat szabad venni, mint a gyári. Most akkor hogy is van ez?

2016. máj. 4. 22:29
 1/4 Norbi658441 ***** válasza:

Ha jótállás alatt áll a teló,akkor vidd be a boltba ahol vetted és kérj tőlük egy másik töltőt,mert ha nem gyári töltővel töltesz ugrott a gari.

Ha a microUSB-USB égett le akkor mindegy,hogy milyet veszev,viszont ha az égett le ami a konnektorba csatlakozik,akkor nem mindeggy,hogy milyet veszel.

2016. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért azt nem értem hogyan égett le egy usb kábel.
2016. máj. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha a csatlakozó jó, akkor bármilyen töltőt használhatsz....


de... nézd meg a leadott teljesítményét a töltőnek..egy 0,7A-es töltő helyett nem igazán jó a 1,5A-es, mert széttölti(illetve úgy működik, mint egy gyorstöltő, csak nem biztos, hogy az akksi bírja)


fordítva semmi gond, tehát egy másfél amperrel tölthető LG-t tölthetsz 0,7A-es samsung töltővel...lassabban tölt...ennyi.


a szervizben nem tudják mivel töltöd, nem venni észre ha jól csinálod.Ha valami brutál teljesítményűvel tolod, akkor viszont szétvághatja az akksit..szóval nagyjából egyezzenek..pár tized nem számít.

2016. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz nagyobbat mert a telefon annyit vesz fel amennyi kell neki. Amúgy meg igen minden töltőt kínába csinálják.
2016. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!