Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy érjem el, hogy végre egy...

Hogy érjem el, hogy végre egy emberrel beszéljek a t-mobile-nál? Nem ad be olyan opciót h ügyintézőhöz kapcsolás sem a 1777en sem a 1430on. ÁÁÁÁÁÁÁÁ

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezeket próbáltad már?

[link]


vagy esetleg így?

[link]


Üdv!

2010. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Rémálom, rémálom!!!!!!!!!Ugyanez van nálam is! Amikor már az anyám összes rokonát felsorolom, akkor odalép egy segítő és kérdi miben segíthet. Majd azután jön a másfél órás várakozás.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen ezeket mind hívtam már, kb fél órája beszélgetek az automatával és mindent elmond ami nem érdekel de a kérdésemre nem kapok választ! Régen volt olyan menü is, hogy ügyintézőhpz kapcsolás, nem???? Jajjjjj

2010. ápr. 8. 14:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg a nullás gombot megnyomni a sok duma után, vagy közben!
2010. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem műkszik a nulla sem...
2010. ápr. 8. 14:59
 6/13 A kérdező kommentje:
Sikerüüüült!! Olyat nyomtam az automatának, mintha érdekelnének az akciók és vásárolni szeretnék, így kapcsoltak! :):) Ha aktuális lesz, próbálkozzatok ti is ezzel :) Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 8. 15:29
 7/13 anonim ***** válasza:
1430on a 0ás gomb nekem mindig ügyintéző!És nincs várakozási idő sem !
2010. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

én is ezzel szenvedek már vagy 2 napja...xd :/

hívogatom a kva 1430-at de nem mondja hogy ügyintézőhöz kapcsolás...

pedig nagyon sürgős lenne...:S

remélem én is rájövök majd a közeljövőben, hogy hogy kell....:D

2011. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Én most hívtam fel a 1430-at. Megvártam amíg elmondja az angol szöveget és mondja a menüpontokat. Amikor elkezdi én már szép lassan a 2,2,0-t beütöttem majd mondja a gép, ha erről a számról szeretnél kapcsolódni 1-s gomb (vagy valami hasonlót mond) ha megnyomtad az 1-s gombot akkor kér valami kódot de nem kötelező semmit megadni. Pár másodperc után kapsz egy utasítást és aszerint cselekszel. Nagyjából ennyi. Remélem érthető volt :D Igaz már ez egy régi kérdés de még most is hasznos lehet másnak ;-)

Üdv....

2011. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Jah é még annyit, hogy állítólagosan perc múlva kapcsolnak vagy 6 (mikor mennyit mondanak) de nekem kb 2perc után már kapcsolták is!!!
2011. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!