Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memoria kártyámon alig volt...

Memoria kártyámon alig volt hely, azzal hogy megváltoztattam a mentés helyét a telefonra ugy már tudtam törölni. Vsszaállitottam a mentés helyét a kártyára de ugy rajta volt minden mintha ki se töröltem volna. Miért van ez és mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Galériából,lejátszó listáról törölsz? Vagy rendesen megnyitod a memókarit és ott törölsz?
2016. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendesen a memoriakártyábol..többször is probáltam, ki is vettem a telefonbol törlés után és vissza rakás után is rajta voltak ujra..egyszerüen nem jövök rá a hibára
2016. máj. 5. 12:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Már másik teloba is átraktam és ugyanaz, engedi hogy kitöröljem majd kiveszem, vissza és ugyanugy rajta van...tönkre ment vagy mi?
2016. máj. 5. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Az meglehet. Vegyél egy márkásabbat.
2016. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!