Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért csinálja ezt a telefonom?...

Mért csinálja ezt a telefonom? (ZTE Blade C341) Tudok vele valamit tenni, hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés
Miután lefotóztam valamit,meg akarom nyitni,de nem tudja betölteni.Nem tudok letölteni se zenét,se képet,mert nem menti el.Ha az SD kártyámról szeretnék egy zenét/képet letörölni,és letörlöm,aztán kikapcsolom a telefonom,megint benne lesznek.Amikor képernyőképet akarok készíteni,kiírja,hogy nem sikerült rögziteni.Tudok ezzel valamit csinálni,vagy vigyem szervízbe?Mitől lehet ez?

2016. máj. 5. 14:36
 1/2 anonim válasza:
Nekem ugyanilyen telefonom van de nekem nincs ilyen problémám vele szerintem jó kis okostelefon és még olcsó is
2016. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem vidd szervizbe de annyira kihalt ez a telefon [pedig nem értem miért] hogy újat adnak ugyanolyan "tudománnyal"
2016. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!