Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom titkosítani a...

Hogyan tudom titkosítani a telefonszámomat, hogy ne hívjon engem mindenféle cég?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

besétálsz a telefonszolgáltatóhoz,és megmondod mit akarsz...ők elkérik a személyik,és titkositják...

t-mobilnál igy működik,most titkosittattam vagy 3 hete,mert iszonyat h meglelnek minden hülyeséggel

2010. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utólag már hiába titkosítod, mert az ilyen telefonálgatóknak az adatbázisában már benne van a számod és az ilyen adatbázisokat adják veszik az ilyen telefonálgatós cégek egymás között.

Cserélj számot és az újat kérd, hogy titkosítják. De még ilyenkor is megtalálhatnak, mert van olyan aki csak úgy vaktában hívogatja a számokat.

2010. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem mobilra értette, hanem vezetékes telefonra!

Itt az a helyzet, hogy már az adatbázisban eltárolták a számod, valamint a korábbi telefonkönyvekben is szerepel a számod. Azonban lehetőséged van titkosításra, amit a következő évi telefonkönyvből már kihagynak. Vagy célszerűbb számot változtatni és azt a megrendelést követően titkosíttatni; csak ez utóbbinál is meg van az esélye annak, hogy találomra beütik a telefonszámod, majd azt lementik!


Hagyd figyelmen kívül, ne foglalkozz velük! Telefonba ennyit mondj: "Kösz, nem érdekel! Legközelebb kérem ne hívjanak! és leteszed!

2010. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat : )
2010. ápr. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!