Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gondolkoztam egy "telefonváltá...

Gondolkoztam egy "telefonváltáson". Doogee Valencia készülékem van, de az elmúlt időbe egyre több problémám akad. Mit gondoltok, megéri iPhone 5/5s vagy 6/6s-t venni? Érvek-ellenérvek? Tárhelyileg, hogy áll az iPhone?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.^^

#telefon #tárhely #iPhone #doogee valencia
2016. máj. 5. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem Iphone 5s-t màr semmikèpp nem èri meg venni. Màr az Iphone 6-nàl is lesz ùjabb ősszel. Persze elèg sokàig tàmogatottak az Iphoneok,de azèrt a 3 ève megjelent modell màr mindenben alulmarad az ùjabb kèszülèktől (gyorsasàg, kijelző, kamera...) Az Iphone 6s-t megèri venni, ha nem akarsz vàrni az ùjabbra. Az ùgyis nagyon dràga lesz majd, szòval nem is èri meg vàrni rà. Èn a helyedben minèl nagyobb memòriàval vennèm,mert a 16 gb pl nagyon kevès ès ha sokàig akarod hasznàlni, biztos sok minden lesz rajta amit nem akarsz màs mòdon tàrolni.
2016. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!