Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb okkostelef...

Melyik a legolcsóbb okkostelefon, amelyre a Viber feltelepíthető illetve lehet vele fotózni, rádiót/zenét hallgatni róla?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezekre bármelyik okostelefon képes, de nekem mindenképpen valami nagyon olcsóra lenne szükségem, ugyanis több funkciója nem lesz használva. Melyik típust/típusokat javasoljátok? Samsung előnyben, de bármilyen tipp jöhet.

2016. máj. 6. 11:28
 1/4 anonim válasza:
améken van adroid bármékre telepítheted a vibert,vannak már nagyon jó telefonok elég olcsón, pl én pl most vettem egy telefont 19 ezerért bár kinek mi az olcsó,ez ilyen "névtele"telefonnak becézik amúgy Selecline a márkája nagyon jó kis telefon jól is néz ki és visz mindent amire szükségem van,de van egy samsung s3 minim aztis csak ajánlani tudom és mára már elég olcsó is pl én használtan vettem 8 e ért és ezis visz mindent.
2016. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*n
2016. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legolcsóbb telefon amit meg szabad venni jelenleg:

Microsoft Lumia 550


Androidos telefonok közül esetleg ezek:

DOOGEE X5 PRO

Motorola Moto E (gen 2)

2016. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsung J1.Gyengécske,de erre pont megfelel.Az ára 20-25 ezer ft.
2016. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!