Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenféle reklám ugrik fel a...

Mindenféle reklám ugrik fel a telefonom böngészőjében. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már próbáltam mindenféle víruskeresőt futtatni, hátha vírus, de nem találtak semmit. Gyári visszaállítást is végeztem, de ugyanúgy megjelennek a hirdetések, hogy vírus kaptam töltsek le ilyen meg olyan appokat, vagy a play áruházba dob a böngészőm egyből. Mi lehet ez?

2016. máj. 6. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem vírus, hanem egy idegesítő reklám. Sajnos ez mindenkinél jelentkezik.
2016. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak egyet vagy kettőt dob fel, hanem minden harmadik oldalon, amit meglátogatok és nagyon idegesítő.
2016. máj. 6. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha androidos a telefonod, töltsd le ezt:

[link]

2016. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ez nem vírus, hanem egy idegesítő reklám. Sajnos ez mindenkinél jelentkezik."


Tuti hogy vírus, és valamelyik app -oddal kaptad.Nekem is volt de megszabadultam tőle. Kár hogy nem emlékszem melyik volt.:(

2016. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minnel tobb hulyeseget toltesz le a telodra annal jobban jonnek ezek a reklamok.

A klasszikus: letoltesz egy xy progit, abban van egy darab reklam hogy "a telod memoriaja tele van, toltsd le ezt a =memory free= appot" vagy valami ilyen baromsag. Te persze becumizod a hulyeseget es letoltod a memoria free appot, az meg szepen feldob meg 5 reklamot hogy tolts le a cpu gyorsito appot is meg az antivirust is (ami persze nem is antivirus, hanem egy masik virus) meg meg 3 baromsagot, es igy tovabb.


Csak egyfelekeppen lehet ez ellen vedekezni: Hasznalod az ESZEDET!

2016. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem vírus. Ha megnézed, gépen is ugyanúgy vannak ilyen idegelő reklámok, amik csakúgy felbukkannak.
2016. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem szokásom esztelenül kattingatni, egyszerű véletlen volt, hogy bejött valami reklámoldal, miközben egy cikket akartam megnyitni. Hamarabb kattintottam, mint észrevettem, hogy nem az van ott, mint aminek kéne. Azóta ilyen.

De köszönöm a válaszaitokat. :)

2016. máj. 6. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Telepitettél valamit? Azt ki venni, egyéb nem lehet. Az androidon nincs másféle virus mint amit szándékosan telepitesz, nem olyan mint a Windows.
2016. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!