Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes telefont venni?

Hol érdemes telefont venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szolgáltatónál érdemes venni, de sok gsm-be olcsobban hozzá lehet jutni a készülékhez. Én a VIP-gsm-et néztem ki, de olvastam róla rossz kritikát is. Mi a véleményetek a boltról, esetleg tudtok-e megbízható gsm-et, ahol a garanciát be is tarják.(egy lg g4c-t vagy egy lg spiritet szeretnék venni)

2016. máj. 6. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

media markt, emag.hu, ilyenek.

az online-ba az elony hogy ha nem tetszik visszakuldod.

2016. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha új hűségidős előfizetést is vásárolsz akkor mindenképpen a szolgáltatónál érdemes megvenni a telefont, úgy ,,olcsóbb".
2016. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
GSM boltban ne vegyél.
2016. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

Aliexpress.com, ebay.com, vagy valami normális kínai webshop.

Manapság csak a lúzerek vásárolnak magyar boltokban.

2016. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem bánom ha "LÚZER" leszek, és szeretnék indoklást hogy miért ne gsm-be vegyek! Egyébként a VIP-phones helyett a nextelshop.hu-t néztem ki. Esetleg vélemények (az árukereső.hu olvastam párat, azok pozitívak voltak), elsősorban arra vagyok kiváncsi hogy magyar nyelvű, nem használt,kamu készüléket árulnak-e.
2016. máj. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!